Fıstık Motifli Zigzag Örgü Yapımı

Fıstık Motifli Zigzag Örgü Motifi
Fıstık Motifli Zigzag Örgü Motifi

Selamlar bayanlar; bugün sizlere çok özel bir örgüden daha söz etmek istedim. Örgümüz son derece değişik ve hoşunuza gidecek düzeyde bir örgüdür. Fıstık motifli zigzag örgününün yapımını anlatacağım ve çok harika bulacağınıza emin olduğum bir örgü modeli olduğunu da söylemek isterim. Zevkli bir yapıma sahip fıstık motifli zigzag örgüsü, kullanımı da rahat bir örgü türü olacaktır. Dilerseniz öncelikle bu örgünün nerelerde kullanılacağını da sizlere hemen anlatalım. Örgümüz olan fıstık motifli zigzag örgü; kıyafetlerin kenar süslerinde, masa örtülerinde ve berelerin kenar kısımlarında süs amaçlı kullanılabilmektedir.

Fıstık Motifli Zigzag Örgü

Fıstık motifli zigzag örgüsü sayesinde, giyilecek kıyafetler daha estetik görünümler kazanabilmektedir. Normalinde bakıldığında örgü masa örtüleri için sade örgüler daha çok tercih edilebilmektedir. Fıstıklı zigzag örgüsü, biraz daha değişik olduğundan oldukça hoş bir görünüm de katabiliyor. Böylelikle sadece masa örtüsünde ya da berelerde değil, ayrıca çeyizlik eşyalarda da bu örgü modelleri kullanılabilmektedir.

Fıstık Motifli Zigzag Örgüde Renklendirme

Fıstık motifli zigzag örgüde renklendirme yapılır mı diye merak edenlere şunu rahatça belirtebiliriz. Fıstık motifli zigzag örgü, yastık kılıfı olarak yapılacaksa bu işlem uygulanabilir. Ayrıca yapımında boyuna karar verebilirsiniz. Bunun ardından renklendirmeyi rahatlıkla yapılacak örneğe uyarlayabilirsiniz.

Fıstık motifli zigzag örgülerinde, zigzag bölümlerine rahatça renkler eklenebilmektedir. Dilersek, zigzagla sarmal türde şekiller de elde edebiliriz. Yapılacak örnek işte fıstık motifli zigzag örgü sayesine, daha değişik tarzlar oluşturabilirsiniz. Fıstık motifli zigzag örgüsünü yaparken, zigzag çukurlarının da eşit olmasına dikkat etmekte fayda olacaktır. Bu belirtilen duruma dikkat edilmemesi halinde, görüntü elbette hiç de hoş olmayacak bir hal alabilecektir.

Renklendirme uygulanacak fıstık motifli zigzag örgü modelleri aynı zamanda, çocuk odaları içinde rahatlıkla kullanılabilir. Bu modelde yapılacak örgü ürünlerinin sonuç olarak, çok şık ve oldukça hoş duracağı kesindir. En çok tercih edilme nedenlerinden biri de fıstık motifli zigzag örgüsünün son derece estetik görünüme sahip olabilmesidir. Siz de bu harika örneği rahatça deneyebilirsiniz. Videolu anlatımını da sunduğumuz model, kesinlikle hoşunuza gidecek türde olacaktır.

Fıstık Motifli Zigzag Örgü Video Anlatım :

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı