Fermuarlı Blok Çanta Yapımı

Dikiş işlerinden hoşlananları da unutmayalım dedik ve sizler bu şirin mi şirin fermuarlı blok çanta yapımını bulduk. Fazla detaylı anlatımı yok ama yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar dikişten anlayan birinin kolaylıkla anlayabileceği düzeyde.

Daha önceden de sizlere keten çantadan kalemlik yapılışını resimli anlatımlarla paylaşmıştık. Blok çanta da görünüm olarak buna benzer bir yapıdadır. Yalnız bu kalemlik olarak tasarlanmamış. Ancak tabi ki de bu amaçla kullanabilirsiniz. Bu kendin yap fermuarlı çanta ile çocuklar oyuncaklarını koyabilir ya da makyaj malzemelerinizi taşıyabilirsiniz. Hatta bir askılık yapıp askılı bir çanta olarak kullanabilirsiniz. Ya da bir el çantası olarak dışarı çıktığınızda cüzdanınızı, paranızı ve diğer yanınızda bulunması gerekli eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Fermuarlı Blok Çanta Yapımı
Fermuarlı Blok Çanta Yapımı

Astarlı sağlam bir fermuarlı çanta olduğunu belirtmek isteriz. O yüzden yıpranmadan uzun yıllar kullanılabilir. Renkli, çiçekli kumaşlarla yapıldığı zaman çok şirin bir görünüme sahip oluyorlar. Üzerine tığ işi ya da hazır minik çiçekler yerleştirmek daha da şirinliğini artırabilir.

Çok amaçlı kullanabileceğiniz bu kumaştan blok çanta modelini sizler de yapmak istiyorsanız aşağıdaki resimlerden yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı