Fermuardan Takı Yapımı

fermuardan bileklik yapımı
fermuardan bileklik yapımı

Oldukça özel ve farklı malzemeler ile takı yapımı gerçekten son dönemde çok popüler. Bu açıdan değerlendirilebilecek inanılmaz ve eşsiz birçok ürünü kullanarak, sizler de harika sonuçlar alabilirsiniz. Sitemizde kendin yap projeleri içinde sizlere eşsiz ve inanılmaz tasarımları da sunmaya çalışıyoruz. Bu özel projeler içinde sizlerin de dikkatini çekeceğini umduğumuz fermuar bileklik yapımı gerçekten çok şık ve yapımı da oldukça kolay bir takı. Bu neden ile sizlerin de bunu yapmaktan ve kullanmaktan keyif alacağına eminiz.

İşlem için köşeli boncuklar ve orta uzunlukta, iri dişli bir fermuar gerekiyor. Bu şekilde işlemi yapabilmek adına iğne ve iplikten başka malzeme kullanmanıza da gerek yok.

Fermuardan Takı Resimli Anlatım

Resimde de görüldüğü gibi fermuarın plastik dişlileri vasıtası ile boncukları bu aralara dikerek monte edeceğiz. Her iki tarafa da aynı şekilde mesafede korunarak, bir fermuarın deliğinden, bir boncuğun deliğinden, bir diğer tarafta ki deliğinden iğne ile geçiş yaparak işleme devam edin. Bu şekilde fermuar bileklik yapımını sizler de başarılı şekilde yapabilirsiniz.

Resimlerle Fermuardan Takı Yapımı

İşlemin görüntüsünü yukarıda ki resimde sizler de görebilirsiniz. 2-3 diş bırakarak işleme devam edin. Bu şekilde boncuklar arasında mesafeyi elinizde ki dişlerin mesafesine göre ayarlayabilirsiniz.

fermuar bileklik

İşlem sonucu bu şekilde olacak. Sizler de sonuna kadar bu işlemi yaptıktan sonra, fermuarın kenarlarında ki kumaş fazlalıklarını keserek temizleyin.

fermuar bileklik resimli anlatım

Bu şekilde bilekliğiniz kullanıma hazır olacak. Bu oldukça şık ve yapımı kolay fermuar bileklik farklı renk ve özelliklerde uygulayabileceğiniz özel bir parçadır. Bu harika ürün kıyafetleriniz ile de eşsiz bir uyum içinde kombin olacak şekildedir.

fermuardan bileklik yapımı

Görüntüsü oldukça şık, farklı ve çarpıcı olan bu ürün için cam boncuk kullanmanız, harika bir sonucu almanıza yardımcı olur. Bu şekilde oluşturacağınız, farklı bir konsept oldukça fazla dikkat çekecektir. Etkili ve inanılmaz bir bileklik, halhal ya da farklı bir takıyı sizler de evinizde ki farklı materyalleri kullanarak yapabilirsiniz. Eşsiz bir takı koleksiyonuna sahip olmak adına bu sıra dışı uygulamayı sizler de deneyebilirsiniz. En farklı kendin yap projeleri ile en özel sonuçları sizler de alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı