Fazla Para Harcamadan Kendine Detoks Yap!

kendine detoks yapmak
kendine detoks yapmak

Herkesin beklide son günlerde merak ettiği şeyi yani detoks işlemini sadece kendi kendinize ve fazla para harcamandan yapabileceksiniz. Vücudun içinde yer alan zararlı maddelerden vücudu arındırma işlemine verilen isimdir detoks. Aynı zamanda detoks kelimesi sağlıklı beslenme ve diyet anlamlarına da gelmektedir.

Kapsamı geniş olan bu terimle ilgili her şey düşünmek ve elbet söylemek mümkündür. En sağlıklısı ise vücudu ve ruhu kötü çevresel olan bazı etkenlerden arındırmalı ve detoks sayesinde vücudu sizde temizlemelisiniz. Böylece sağlığınız konusunda ciddi gelişmeler kat edebilirsiniz. Aynı zamanda böbrekler ve kalın bağırsaklarda biriken toksinlerden de arınmış olacaksınız.

Başta ağır metaller de olmak üzere bütün vücudu etkileyenlerden arınmak gerek.  Çünkü daha sonra parazit ve mantar türündeki organik toksinlerin vücuttan atılması daha da kolaylaşmış olacaktır. Evet aslında önemli sorulardan biri ise kimler detoks yapmalı sorusu! Bu konuda ihtiyacı olanlara sesleneceğiz yani eğer sürekli adını koyamadığınız baş ve ya sırt ağrılarınız bulunuyorsa, eğer her şeyi unutuyorsanız aynı zamanda saçlarınız tırnaklarınız sıklıkla kırılıyorsa, alerjik reaksiyonlara sıkça maruz kalıyorsanız, detoksa ihtiyacınız var demek anlamına geliyor.

Bunun yanı sıra yine böcek ilaçlarındaki kimyasallara, temizlik maddelerindeki kimyasallara maruz kaldıysanız da vücudunuzun detoksa ihtiyacı var demektir kesinlikle. Geçmişte ve ya yakın zamanda bu tür durumlara maruz kalmış kişilere yazımızda verilen bilgiler ışında mutlaka detoks konusunda bir uzmandan yardım almalarını önermekteyiz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı