Farklı ve Geniş Alanlar Nasıl Yaratılır?

dekorasyon fikirleri yapımı
dekorasyon fikirleri yapımı

Özel, farklı ve sıra dışın mekanların sizin için anlamı nedir? Etkileyici ve inanılmaz dekorasyon fikirleri sayesinde, sizlerde çok harika yaşam alanları yaratabilirsiniz. Özellikle kullanacağınız malzemelerde etkin olarak renk, şekil ve hacim birimlerine dikkat etmelisiniz. Özel ve farklı alanlar yaratmak istediğinizde, dar alanlar için mümkün oldukça açık tonlardan yararlanmalısınız. Büyük objeler uzay algınızı düşürür. Bu neden ile kullanılan alanın daha dar olduğu izlenimine neden olacaktır. Bu farklı ve etkili şekillerden uzak dururken daha minimalist etmenleri kullanmanızda yarar var.

Her bakımdan sizler için ideal ölçütler olan gri, beyaz ve siyah gibi renkleri evlerinizde dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bu farklı ve özel renkler alanlarda zıtlıklar yaratarak harika sonuçları almanızı sağlayacaklardır. Değişik dekorasyon fikirleri ile sizlere de yaratıcı yaklaşımlar sağlamayan sitemizde, özel ve farklı yaratımlara rastlayabilirsiniz. Her zaman en özel yaklaşımlar ile en farklı sonuçları alabileceğiniz bu tasarımlar sizlerinde kolaylıkla yapabileceği tarzdadırlar. Geleneksel ya da modern, hangi tarzı benimserseniz benimseyin beyaz ve aydınlık tonlar daima size derinlik algısı yaratır.

Çalışma odaları için mavi ve lacivert gibi renklerin seçilmesi, etkili ve kesin sonuçları sağlayacaktır. Mutfak ve yemek odalarında ise neşeli turuncular ve kırmızıları kullanabilirsiniz. Oturma odanız ise sade sarı ya da beyaz ağırlıklı döşenebilir. Bu özel ve farklı dekorasyon fikirleri yenilikçi yaklaşımlar ile sizlerinde ufkunu açacaktır. Bu şekilde gözünüzü dinlendirecek harika ve ideal yaklaşımlar yakalamanız mümkün olur. Derinlik algısı psikolojik sorunlarında üstünden gelmenizde önemli bir faktördür. Bu neden ile alabildiğince bu olgu üzerinde durarak özel bir dekorasyon yapabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz derinlik algınızı arttıracak ve gözünüzü dinlendirecek modellerden esinlenerek ideal ve çok özel sonuçları sizler de kısa sürede uygulayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı