Farklı Türde Boncuklu İğne Oyaları

Farklı Boncuklu İğne Oyaları
Farklı Boncuklu İğne Oyaları

Son zamanların en moda iğne oyalarından söz etmek istiyorum. Boncuklu iğne oyaları, adeta son dönemlerde bayanların ilgisini mıknatıs gibi çekmeye devam ediyor. 2016 yılına has en şık örneklerden birkaçını sizlere yazımda sundum. Boncuklu iğne oyasının en farklı örneklerine bayılacağınızı umuyorum. İğne oyası yazmalar, boncuklu yazma kenarı örnekleri, iğne oyası yazma kenarları konusunda pek çok bilgiye siz de sitemiz aracılığıyla rahatlıkla erişebilirsiniz. Örgü işlerine ağırlık vermemin nedeni ise, kış aylarının yaklaşmasıyla hanımların daha çok evde vakit geçirecek olması ve yapacakları farklı modellere erişme istekleridir. Çünkü bütün iğne oyası türlerine ya da farklı oya türlerine bir tıkla ulaşmak sitemizde son derece basittir.

Boncuklu iğne oyalarında farklı modeller aslında bu dönemin iğne oyası konusunda işlenmiş en popüler değerleridir de diyebiliriz. Aslında yine bu dönemde yazma fiyatlarının da kesinlikle indirimde olduğu ve değişik tasarımları keşfedip yazmalara işleme dönemi olarak adlandırmak da mümkündür. Fakat her işte olduğu gibi bazen yazmalarda da fiyat farkının olması, elbette marka faktöründen kaynaklanabilmektedir. Yalnız şu da bir gerçek ki, alternatif markaların olması bizim işimizi kesinlikle daha kolay hale getiriyor diyebiliriz. Böylelikle pahalıya almayacağınız bir yazmayla harika işlemelere imza atmak süper olacaktır. Bu aynı zamanda ekonominizi yani cebinizi de korumuş olacaktır. 2016 yılının yazma takımları, hanımların vitrinlere baktıklarında sıkça gördükleri tasarımlar arasında yer almaktadır.

Bir de önemli konular arasında şunu da belirtmekte fayda olacaktır. Rahatlamak adına banyoya girilip çıkıldığında yazmalar ıslak bırakılabiliyor. Oysa ıslak bırakılacak bir yazma, bakteri ve mikrop oluşumuna elverişli bir hale gelebiliyor. Özellikle de bu gibi durumlardan ötürü yazmaların ıslak bırakılmamasında büyük önem vardır. Banyo sonrası yazmalar eğer ıslak bir haldeyse, mutlaka kuruması için açık bir alana bırakılmalıdır. Kalitesiz yani ucuza alınacak yazmalarda bu duruma dikkat etmek daha faydalı olacaktır. Yazma takımları seçerken de aslında yapım malzemesine dikkat etmek, kullanım ömrü açısından önemlidir. Pamuklu bir yapıya sahip yazmaların diğerlerine göre, hem temizlenmesinin kolay olması hem de az kir tutması yönüyle bir adım önde olduğunu da açıkça söylemem gerekecektir.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı