Farklı Tasarımlı Yeni Lif Modelleri

eldiven örgü lif örnekleri
eldiven örgü lif örnekleri

Selam arkadaşlar; sizlere bu çalışmamda farklı tasarımları bulunan yepyeni lif modellerini anlatacağım. Örgü örnekleri ve el işi dendiğinde, usta ellerden çıkan oldukça marifetli kişilerin yaptıkları çalışmalar hemen akla gelir. Oysa bu işle uğraşmakta olan bazı bayanlar, ülkemizi bu konuda son derece güzel şekilde temsil etmektedir. Eski zamanlardan bu yana annelerden kızlara geçen bu gelenek, el işlerinin ne kadar emek içerdiğinin de gerçek bir kanıtıdır. Örgü modelleri genellikle tamamlayıcı ürünler olduğundan, şık görünümlerinden dolayı da sıkça tercih edilmektedirler. El işi olarak geçen çoğu örgü örneği hanımların dikkatinden asla kaçmayacak türde örnekler olabilmektedir.

Günümüzde hanımların yanı sıra, bazı erkekler bile örgüye ilgi göstermeye başlamıştır. Erkekler daha çok hangi alanda örgü ya da el işine ilgi gösteriyor diye sorarsanız, kış soğuklarından korunmada örgü atkı ve örgü berelerin yapımlarına merak sarmış durumdalar diyebiliriz. Kış aylarının soğu, erkeklerin bu türdeki örgü işlerine meraklarını da bir o kadar artırmış durumdadır. Elbette sadece giyim ya da aksesuar alanında erkekler örgüye ilgi duymamaktadır. Bazı patik modelleri de yine erkeklerin, örgü konusundaki ilgi alanlarındandır. Masa örtüsü ve ya koltuk örtüleri de düzeni ve tertibi seven erkeklerin vazgeçilmez örgülerinin başında gelebiliyor. Bazen lif modellerine merak saran erkeklere bile rastlamak mümkündür. Kendi içerisinde oldukça yaygın modellere sahip lif modelleri, erkek örgü severlerin bile gerçek anlamda dikkatini çekmesini başarabiliyor.

Banyolarda erkeklerin farkına vardıkları lif modelleri, çokca çeşide sahip örgü işlerinin de başında gelmektedir. Örnek olarak sizlere resimli galerimizde birkaç farklı tasarımı içinde barındıran öreği sunmuş bulunmaktayız. Seveceğiniz ve bir birinden şık olan en yeni lif örnekleri, sizinde banyonuzda sahip olmak isteyeceğiniz türdendir. Çeyizlere de eklenebilecek olan bu yepyeni farklı tasarımlı lif modellerini, dilerseniz yaparak tanışlarınıza da hediye edebilirsiniz. Zarafeti ve şıklığı ile çoğu kaliteli evin banyolarına daha farklı havalar katmış lif örnekleri, sizin de ilham kaynağınız olacaktır. Bu son derece elit lif örnekleriyle köpük köpük duşlar insanın stresini anında yok edecektir.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı