Farklı Cep Telefon Kılıfı

Selam arkadaşlar. Bu çalışmam da sizlere silikon kullanarak oldukça şık ve tam sizi yansıtacak çok daha farklı bir cep telefonu kılıfı yapmak istedim. Farklı bir cep telefonu kılıfına sahip olmak isterseniz hemen resimli anlatımlı olacak şekilde sunduğum çalışmamı hemen yakından inceleyelim.

Öncelikle malzemeleri resimlerden elde ederek basit şekilde resim adımlarını takip ederek gerekli malzemeleri kullanarak kolayca sizde bu şık çalışmayı keşfedebilirsiniz. Şimdi öncelikle malzemelerimizle bu harika cep telefonu kabını yamaya başlamak için telefonu masaya koyarak poşet tarzı bir cisimle tabi içi görünecek tarzda bir poşetle telefonu kaplayalım.

Sonrasında ise resimdeki gibi komple poşetle kaplı haldeyken nemlendirici sürmelisiniz. Nemlendiriciyi sürdükten sonra ise yine resim adımlarını takip ederek işlemlere devam edelim. Resimdeki gibi silikon tabancasını elinize alarak, cep telefonunuz için harika cep telefon kılıfını kendi tasarımınızı yansıtarak yapabilirsiniz.

Gayet basit hareketlerle resimdeki gibi şekli verdikten sonra işlemlere devam etmelisiniz. En son halini alması için bir müddet kurumaya bırakıp daha sonra ise cep telefonunu şeklini alan silikonun kuruması sonrasında onu dilerseniz renkli bir hale getirmek de mümkün olacaktır.

Resimde göründüğü üzere ben sarı yani portakal sarısını tercih ettim. Siz hangi rengi seviyorsanız o rengi yapabilirsiniz. Şık ve harika olan üstelik oldukça koruyucu bir cep telefonu kılıfını böylelikle kendi ellerinizde tasarlayarak arkadaş çevrenizin de merakını oluşturabilecek bir kılıfla aralarına katılabilirsiniz.

farkli-cep-telefon-kilifi-1

Farklı Cep Telefon Kılıfı 2

Farklı Cep Telefon Kılıfı 3

Farklı Cep Telefon Kılıfı 4

sıcak silikon ile telefon kılıfı

silikon tabancası telefon kılıfı

silikon tabancası ile cep telefon kılıfı

Farklı Cep Telefon Kılıfı Yapımı

Farklı Cep Telefon Kılıfı Yapılışı

Farklı Cep Telefon Kılıfı Resimli Anlatım

Bir önceki yazımız olan Eski Kotlardan Kırlent Yapıyoruz başlıklı makalemizde eski kottan kırlent, eski kottan kırlent yapımı ve kot kırlent nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir