Ana sayfa Amigurumi Farklı Bir Amigurumi Postacı Arı Yapımı

Farklı Bir Amigurumi Postacı Arı Yapımı

10
0
PAYLAŞ
Amigurumi Postacı Arı
Amigurumi Postacı Arı

Bu aralar çocuklar oldukça teknolojiye yönelmektedirler. En çok da karakterlerin şarkılarını dinlemeyi çok seviyorlar. Bu sayede daha çok zarar görmeye başlarlar. Doğal olarak o şarkıları dinlemeleri veya izlemeli onlar için çok zararlı. Hem küçük yaşta çocuklarınız buna alışmamalı.

Bu şarkılar sayesinde çocuklar o karakterlerin olduğu oyuncakları isteyeceklerdir. Bu oyuncaklar da her türlü zararlı. Küçük bir yaşta çocuğa hazır oyuncaklar verilmesi çok da iyi bir seçenek olmasa gerek. Bu sebeple amigurumi oyuncaklarının yapımını denemelisiniz. İçlerinde postacı arı bu şarkı karakterlerinden biridir. Bunun yapımını denemelisiniz. Eminim ki çocuğunuz çok mutlu olacaktır. Ayrıca isterseniz bildiğiniz gibi ses kayıt cihazları var ve düğmeyle tekrar ediyor söyleneni. Bunlardan birine postacı arının sesini dinleterek amigurumi postacı arı yapımında kullanabilirsiniz.

Amigurumi postacı arı yapımı için gereken malzemeler;

  • 1 adet siyah, 1 adet sarı, 1 adet beyaz, 1 adette ten rengi amigurumi iplik
  • 2 numara tığ
  • Aksesuar olarak da ponpon

Amigurumi Postacı Arı Nasıl Yapılır?

  • Amigurumi postacı arı yapımında zincir, sık iğne, fıstık örneği ve mısır örneği örgü teknikleri kullanılır. Bu teknikleri bilmeyenler internet üzerinden bakarak nasıl yapılacaklarını öğrenebilirler. Üstelik bu tekniklerin yapılışını gösteren videolarda fazlasıyla mevcuttur.
  • Amigurumi postacı arı yapımında ilk olarak kafa kısmı yapılır. Ardından arının saçları ve beresi ardından da antenleri yapılarak kafa kısmı tamamen bitirilmiş olur.
  • Arımızın bedeni de yapılarak kafayla birleştirilir.

Sırada eller ve kollar vardır. Eller ve kollar tamamlanıp bedene dikildikten sonra sırayı bacak ve ayakkabılar alır. Tüm bunlar dikilince sıra arımızın postacı çantasına gelir. Postacı çanta da  hazırlanınca oyuncağımız hazır hale gelir.

Amigurumi Postacı Arı

PAYLAŞ
Önceki makaleSürpriz Yumurta Böcekleri Yapmak
Sonraki makale2016 Bebek Örgü Yelek Modelleri
25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here