Ana sayfa Püf Noktaları Evlere Özel 15 Depolama Tekniği

Evlere Özel 15 Depolama Tekniği

62
0
PAYLAŞ
Depolama Tekniği
Depolama Tekniği

Selamlar arkadaşlar; bu yazımda sizlere evlere özel 15 harika depolama tekniğinden söz etmek istiyorum. Bu harika tüyolarla eviniz küçük olsa dahi evinizdeki bazı gereksiz ya da fazla yer kaplayan eşyaların ortada görünmemesini sağlayabileceksiniz. Sadece küçük evler için değil aslında, büyük bir eviniz varsa da bu anlatacağım bazı ipuçları işinizi görecektir diye umuyorum. Öncelikle evinizde her eşya için mutlaka bir yer olabileceğini unutmayınız diyerek, sizlere özel ev depolama tekniklerini hemen anlatmak istiyorum. Evdeki her eşyaya, evde mutlaka bir yer var diyen bu önerileri seveceğinizi umuyorum. Öncelikle yaşam alanınız küçükse eşyalarınızın da hepsini koymaya yeriniz yok diye düşünüyorsanız, bu birde vereceğimiz püf noktaları çerçevesinde düşününüz derim.

Eviniz sürekli olarak dağılmaktaysa, sunacağımız pratik bilgiler bu konuda da işinize yarayacaktır. Düzgün bir depolama sitemiyle evde istediğiniz her şeyi pratik fikirlerimiz sayesinde evdeki her eşyayı kolayca bulabileceksiniz. Öncelikle giysileri dik bir şekilde katlamalısınız. Gardırobunuz da alan kazandıracak bu püf noktası sayesinde eşyalarınız gardırop alanında dağınık görünmeyecektir.  Raflar ve çekmecelerde bölücüler kullanabilirsiniz. Bu sayede çekmece ve raflarınız daha düzenli bir hal alacaktır. Yatağınızın alt kısmı dışında, birçok farklı alanda depolama alanı oluşturabilirsiniz rahatlıkla. Bir diğer püf noktamız ise dosyalıkla mutfakta dağınıklıklara izin vermeyeceksiniz. Oluşacak mutfak dağınıkları dosyalık sayesinde düzene girmiş olacaktır.

Kutular ve dekoratif sepetlerde her gün kullanılmayan bazı eşyaları saklamak için süper bir çözüm yolu sunacaktır. Aynı zamanda ayakkabıları sadece kutularda saklayacaksınız diye de bir kural yoktur. Onun da saklanma konusunda farklı alternatiflerini keşfedebilirsiniz.  Yine her gün kullanmadığınız bazı eşyalar elinizin altında olabilir. Kemer, kravat ve fular için de dolaplarınızda ana resimdeki gibi mutlaka bir yer vardır. Tel sepetler sayesinde banyo ve mutfak alanlarında güzel depolamalar yapabilirsiniz. En küçük bazı ev modellerinde bile mobilyalar çok işlevli hale sokulabilir. Temizlik eşyaları için özel bir dolap yaparak depolama alanınızı genişletebilirsiniz. Evdeki bazı köşe ve kenarlar da bizin için iyi bir depolama alanı teşkil edecektir. Nevresimleri bir arada tutacak harika yöntemler vardır. Kuru gıdaları şeffaf kutlar da saklamak büyük bir depolama alanı kazandıracaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here