Eski Tişörtleri Farklı Şekilde Değerlendirmek

Merhaba arkadaşlar, evde yer alan eski tişörtlerinizi değerlendirme fikirleri kapsamında yazdığım bu yazımda sizlere eski tişörtleri değerlendirmenin kolay yollarını anlatacağım. Eski tişörtleri, sadece eski tişörtle temizlik bezi yapmak için kullanılmaz.

Resimli galeri olarak da sizlere sunduğum çalışmalarda, kullanılmayan ve gözden çıkartmış olduğunuz tişörtleri rahatlıkla resimlerde yapılmış çalışmalar gibi sizde değerlendirebilirsiniz. Paspas, bileklik, kilim, kolye, sepet ve kemer gibi türlü diy çalışmaları yapabilirsiniz.

İlk resimdeki çalışmamızı inceleyecek olursak, farklı renkte tişörtleri belli uzunlukta keserek harika bir paspasa dönüştürmek kesinlikle süper olacaktır. İkinci resimde ise bileklik yapılmış ve tamamen renkli güzel ve hediye olabilecek tarzda düzenlenmiş gibi görünüyor.

İsterseniz birkaç farklı renkte bileklik yapmak da mümkün diyebilirim. Çift renkli iki tişörtten ise isterseniz kolay şekilde kendin yap projesi olarak bayan kemeri yapabilirsiniz. Birkaç rengi bir araya getirerek kolayca resimdeki gibi eski tişörtlerden saç tokası yapabilirsiniz. Resimlerden devam ettiğimizde bir sonraki çalışmanın bayan terliği olduğunu görebilirsiniz.

Yeşil renkte hazırlanmış olan tişörtü oldukça farklı şekilde kullanıp tişörtten bayan terliği yapmak kesinlikle değişik bir fikir olacaktır. Giyilmeyen penyeleri bir yerde biriktirmek yerine sizde resimde görünen türlü diy projesiyle değerlendirebilirsiniz. Penye kullanarak kirli çamaşır koyabileceğiniz penyeden çamaşır sepeti yapabilirsiniz. Yine eski penyeleri ve tişörtleri kullanarak kapı süsü yapmak mümkün olacaktır. Kapılarınızı gayet şık gösterecek bu harika kendin yap projelerini umarım sevmişsinizdir.

eski-tisortleri-farkli-sekilde-degerlendirmek-1 eski-tisortleri-farkli-sekilde-degerlendirmek-2 eski-tisortleri-farkli-sekilde-degerlendirmek-3 eski-tisortleri-farkli-sekilde-degerlendirmek-4 eski-tisortleri-farkli-sekilde-degerlendirmek-5 eski-tisortleri-farkli-sekilde-degerlendirmek-6 eski-tisortleri-farkli-sekilde-degerlendirmek-7 eski-tisortleri-farkli-sekilde-degerlendirmek-8

Bir önceki yazımız olan Yaldızlı Fincan Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde fincan süsleme, yaldızlı fincan ve yaldızlı fincan yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir