Eski Tişörtle Tığ İşi Kilim Yapımı

Eski Tişörtle Tığ İşi Kilim
Eski Tişörtle Tığ İşi Kilim

Eskileri değerlendirme çalışmalarımızdan bir diğeri ise eski tişörtleri tığ işi kilimlere dönüştürmek. Bu güzel çalışmayla sizde evde yer alan eski kullanmadığınız tişörtleri kullanarak tığ ışı harika bir kilim yapabileceksiniz. Evinizde kullanmadığınız tişörtleri sizde bu şekilde güzelce değerlendireceksiniz.

Kolay yapılan bu harika projede eski bir tişört sizin sayenizde kolayca tığ işi kilime dönüşecektir. Tığ işi güzel bir kilim için artık uğraşmaksızın kolayca eski tişörtü kullanıp bu harika projeyle mutlu şekilde sizde geri dönüşüm yapmış olacaksınız.

Atmaya kıyamadığınız güzel tişörtleri değerlendirerek onlarla elde edeceğiniz yepyeni kilimleriniz tığ işi olacak ve güzel görünecektir. Malzemeleri tedarik ederek sizde basit şekilde anlatımlı olan adım adım gösterilmiş olan resim galerisinden yararlanarak bu kolay çalışmayı yapabileceksiniz.

Farklı türde geçmişte de paylaşımlarım oldu ve onlarda kolaydı herkesin yapabileceği türdendi diyebilirim. Resimli anlatımla zaten adımları takip ederek sizde eski tişörtleri kilim yapabilirsiniz. Tığ işi olması ise daha ayrı bir hava katıyor ve güzel hale getirmemizi sağlıyor.

Bu çalışma tamamlanınca hem elde edeceğiniz tığ işi harika bir kiliminiz olacak hem de bunu evde aksesuar olarak kullanabileceksiniz. Şimdi resimli anlatıma bakarak işlem adımlarını takip ediniz ve bu harika çalışmayı tamamlayınız.

eski-tisortle-tig-isi-kilim-yapimi
eski-tisortle-tig-isi-kilim-yapimi1
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı