Eski Tabaklarla Takı Standı Yapmak

eski tabaklardan takı standı
eski tabaklardan takı standı

Evde kullanmadığımız artık atmaya karar verdiğimiz eski tabaklardan takı standı yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu projemiz biraz değişik gibi gelse de aslında yapılışı yönünden gayet de kolay bir proje olacaktır. Bazen anneler günü hediyesi bazen ise günü olan hanımlara götürebileceğiniz sıra dışı güzel bir hediye olabilmektedir.

Aslında bir yerde görünce benim hemen denemek isteyebileceğim türde bir çalışmadır da diyebilirim. Özellikle eski eşyalarını atmaya kıyamayanlara özel bir çalışma olarak sizlere bu projeyi sunmak istedik. Bu standı aynı zamanda kendiniz için olduğu kadar evde bu işlere merak salmış anneniz varsa ya da bu tür şeylerden hoşlanıyorsa onun içinde bu tür bir çalışmayı yapmak güzel olacaktır.

Bu aynı zamanda takı standı olmanın yanında kimileri bunu tatlı standı olarak da kullanabilmektedir. Fakat bana göre tatlı standı olarak iyi iş gördüğünü söylemek yerinde olacaktır. Bu çalışmamızda eski tabaklarla yapılacak standın en üst bölümüne çiçekler yerleştirebilir daha harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Aynı zamanda daha özel bir hava katmak için biraz daha eski tarzda tabakları kullanmak iyi olacaktır.

Malzemeler:

  • 1 tane servis tabağı
  • 1 çay tabağı ya da fincan
  • 1 tatlı tabağı
  • 1 tane yumurtalık
  • 1 tane kase ve sıcak silikon

Yapılışında ise geniş olan tabağın ortasına yumurtalık ya da kase yapıştırılır. Onun üzerine ise tatlı tabağı yapıştırılarak üstüne de çay tabağı ya da fincan da yapıştırılmalıdır. Eskilerden oluşan bu yepyeni stand artık kullanıma hazır durumda diyebiliriz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı