Eski Tabaklardan Servis Standı Yapımı

eski tabaklarla servis standı
eski tabaklarla servis standı

Daha fazla kendin yap projesine ulaşmak için m-visible.com adresine giriş yaparak sizlerde kendi tasarlayacağınız ürünlerle ilgili fikirler edinebilirsiniz.

Herkesin yapabileceği oranda basit bir proje ile tamamen orijinal bir geri dönüşüm projesi. Eskilerini atmaya kıyamayanlar bir kenarda sakladıkları eşyaları değerlendirerek oldukça güzel tasarımlara imza atabilmektedir. Kırılan mutfak takımlarınızın tek kalan parçaları ile oldukça şık bir tatlı standı yapabilirsiniz. Evinize gelen misafirleri fazlasıyla şaşırtacağınız servis standı ile servis yapmaya ne dersiniz. Eski tabaklar ve fincanlarla yapacağımız standın üst kısmını yapay çiçekle süslediğiniz zaman şahane bir servis standına kavuşacaksınız.

Malzemeler: 1 adet geniş servis tabağı, 1 adet tatlı tabağı, 1 adet çay tabağı, 1 adet çay fincanı, 1 adet yumurtalık, 1 adet kase, yapay çiçek ve sıcak silikon

İşe öncelikle en geniş tabakla başlayınız. En geniş servis tabağının tam ortasına kaseyi yapıştırınız. Kasenin üzerine tatlı tabağını yapıştırarak en üstüne çay tabağını ve çay fincanını yapıştırınız. Çay fincanının içine yapay çiçek yerleştirmeyi unutmayınız. Yalnızca 15 dakikada yeni bir servis standına kavuşmuş oldunuz. Yaparken tabakların arasına koyacağınız kase, fincan gibi ürünlerin sıralamasının herhangi bir önemi yok. Her katta yapıştırdığınız ürünlerin iyice yapıştığından muhakkak emin olunuz.

Kendin yap fikirleri ile sizde ev hobisi ile ilgili binlerce fikri evinizde uygulayarak oldukça şık geri dönüşüme katkısı olan ürünler yapabileceksiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı