Eski Penyeden Kolay Çanta Yapmak

Evinizde bulunan eski penyelerinizden çok kolay ve güzel çantalar yapabilirsiniz. Bu yazımda sizlere eski penyeden kolay çanta yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaştım. Paylaştığım resimli anlatımda eski bir tişört kısa sürede bir çantaya dönüşüyor. Yapımı oldukça kolay ve kısa sürmektedir. İlk olarak eski tişörtlerinizi bir araya getirmeniz yeterli olacaktır. Öncelikle malzemeler şöyle ;

  • eski penye.
  • makas.
  • iğne iplik.

Eski Penyelerimizi Değerlendirip Ortaya Güzel Bir Çanta Çıkaralım

Malzemeleri temin ettikten sonra ilk yapmanız gereken, tişörtünüzün askılık kısmını resimde görüldüğü gibi kesip, tutacak bölümüne çevirmek. Ardından tişörten alt kısmını içe doğru birbiriyle katlayıp, dikmek olacaktır. Sonuç itibariyle ortaya harika bir penye çanta çalışması çıkmaktadır. Evde kolay çanta yapımı ile ilgili paylaştığım çalışma sayesinde sizde kısa sürede kolay çantalar yapabileceksiniz.

Eski Penyeden Çanta

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı istediğiniz tişörtte uygulayabilirsiniz. Daha önce sanırım tişörtten kolay çanta yapımı ile ilgili çalışma paylaşmadım. İlerleyen günlerde daha farklı kolay çanta yapılışı ile ilgili projeleri bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Eski penyeden kolay çanta yapmak adlı yazımın anlatımlı resimleri ise şöyle ;

Resimli anlatımda gördüğünüz gibi harika bir tişört kolay çanta projesi yapılmış. Sizde farklı desenlerdeki eski penyenizden harika kolay çantalar yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları daha farklı şekillerde kullanmanız da mümkün. Benzer çalışmaları kendin yap kategorisinde sürekli olarak paylaşmaktayım. Aynı zamanda ilginç fikirler bölümünde de bu tür zekice çalışmaları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm ürünlerin resimleri tarafımızdan eklenmiştir. Kendin yap konusunda en güncel ve kaliteli fikirlerin olduğu sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı