Ana Sayfa İlginç Fikirler Eski Kot Pantolon’dan Neler Yababiliriz?

Eski Kot Pantolon’dan Neler Yababiliriz?

evde eski kotları değerlendirme
evde eski kotları değerlendirme

Gardıroplarınızda kalmış olan eski pantolonlarınıza artık yeni birçok çözüm sunuyoruz. Sizin ve eşinizn eski pantolonlarını değerlendirerek çok farklı güzel şeyler elde ediyoruz. Mesela kot pantolondan neler yapabiliriz örnek verelim: Puf, kırlent, oyuncak, kanepe sandalye örtü kılıf, kolye küpe takı v.s iğnelik, kol çantası,süs eşyaları ve daha birçok şey yapabilirsiniz.

eski kotlardan neler yapılır

Eski kot pantolonlarınızı değerlendirmek artık çok kolay kafanızda ne yapacağınızla ilgili soru işareti bırakmıyor. Mesela birçok fikir olsa da ben yelek dikmeyi düşünüyorum diyorsanız eğer size püf noktalarıyla beraber nasıl yapacağınızı anlatalım: öncelikle pantolonun cepleri çok yıpranmamış olması lazım neden diye düşünüyorsanız yeleğin ana parçasını pantolonun cepleri tamamlıyor. Peki nasıl mı yapacağız? Önce pantolonumuzdaki cepleri dikkat ederek ve belirli bir şekilde kesiyoruz yeleğin ana  bölümünü  hallettikten sonra sırt kısmı için de pantolonun paça kısmı gereklidir. İlk olarak paçayı iç dikişinden kesip ortası dikişli bir kot parçası elimize geçiyor. Yeleğimizin ön kısmı için ise pantolonun bacak kısmından iki parça keserek omuz kısmına geçiyoruz o bölge içinde kotun bel kısmını kullanacağız son olarak da bütün kestiğimiz parçaları birleştirip daha sonra dantel ekleyerek dikişimizi temizleyip ortaya çok güzel bir yelek çıkarmış oluyoruz.

eski kotları değerlendirme modelleri

Yırtık model kotlar trend olduğu için duymayan giymeyen kalmadı şimdi ise sıkılmış olabilirsiniz bunun için de size yeni önereceğimiz yaratıcı fikirler var. Daha önce eski pantolonlarınızı nasıl yırtık yapacağınız  hakkında farklı öneriler sunduk şimdi ise tam tersini önereceğiz: yırtık pantolonunuza yama yapmak için varsa eğer kot kumaşından parça keserek yama yapabilirsiniz veya yine eski bir kot pantolonunuz varsa onları kesip yama elde edebilirsiniz ve bu sayede pantolonunuza yama dikerek yeni bir model ortaya çıkarmış olursunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here