Eski Kazaklar Nasıl Değerlendirilir?

eski kazak değerlendirme
eski kazak değerlendirme

Eski kazaklarınızdan kışın rahat bir şekilde kullanabileceğiniz, sıradışı ve kendi yap projeleri ile farklı tarzlar yaratabilirsiniz. Eskiyen kazakların atılması ve yerine yeni kazaklarla dolapların yenilenmesi herkes tarafından yaşanan bir durumdur. Fakat eski eşyalarınızı değerlendirerek bir yepyeni ve farklı modeller tasarlayabilirsiniz. Eski kazaklardan nasıl değerlendirilir? açıklayalım.

eski kazakları değerlendirme

İlk olarak kullanmadığınız kazaklardan yapımı kolay ve keyifli olanlardan bir tanesi bere yapımıdır.Bir çok kişi  kendisine uygun bere örmenin çok zor olduğunu dile getirir. Örülen bere hem zor gelir hem de istediği gibi olmaz. İşte bu noktada en kolay bere yapımı tarifini sizlerle paylaşıyoruz. Bere yapımının en güzel tarafı ise; eski kazaklarınızın atılmıyor olmasıdır. Kazağınızın alt tarafını,kafanıza uygun boyutta kesmeye başlıyorsunuz.Geriye de kesilen yerin düzgün bir şekilde kesilmesi kalıyor.Bere yapımı bu kadar basit ve kolaydır.Özellikle bu yöntem ile istediğiniz model de ve tarzda bir çok bere yapabilirsiniz.

eski kazakları nasıl değerlendiririm

Büyük olan bir ayakkabı kutusunun kenarını alın.Eski kazağınız ile o kenarı kaplamaya başlayın.Bu kadar basit  ve pratik bir yöntem ile evinizde beslediğiniz hayvanların yerini hazırlamış olacaksınız.

eski kazakları değerlendirme yöntemleri

Eskiyen en az üç en fazla 5  adet kazağınızı alın.Kazaklarınızdan kare parça olacak şekilde kesmeye başlayın ve dikin.Bu sebeple kış aylarında sizi sıcak tutacak üşemeyeceğiniz bir battaniye yapmış olacaksınız.

eski kazaklardan ne yapılır

Eski kazaklarınızı değerlendirecek diğer bir yöntem ise; laptop çantasıdır.Bunun için istediğiniz renkte bir kumaş ve kullanmadığınız kazaklara ihtiyaç vardır. Bu şekilde kendinize uygun güzel görünümlü bir laptop çantası tasarlayabilirsiniz.

eski kazak değerlendirme

Eski kazaklardan bir tanesini alarak,yün,dikiş takımları ve karton ile birlikte ayaklarınızı sıcak tutan bir çorap yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı