Eski Kazaklar Harika Çantalara Dönüşüyor

eski kazaktan çanta
eski kazaktan çanta

Evimizde geri dönüşüm projeleri yapmak, gerçekten çok özel sonuçları almanızı sağlar. Kullanılmayan ürünler, farklı bir şekilde değerlendirmek, el becerinizi geliştirmenize, yeni ürünleri düşük maliyetler ile yaratmanıza, aile bütçenize katkı sağlamanıza ve atılacak ürünleri değerlendirerek, yeni ve kullanışlı ürünler yaratmanıza olanak sağlamaktadır. Sizler için bu projemizde de çok güzel, faydalı ve kolay bir geri dönüşüm projesi sunuyoruz. Evde bulunan eski kazaktan çanta ve farklı ürünleri yapacaksınız. Bu inanılmaz ve özel proje sayesinde atılacak olan penye ya da kazanlarınızı harika bir şekilde kullanabilirsiniz.

İşlem için bir kaşe bir kazak veya penye swit kullanabilirsiniz.

eski kazaktan çanta yapım aşamaları

Dikiş malzemeleri ve makas işlem için yeterli olacaktır. Oldukça kolay ve pratik olan bu proje ile sizler de çok güzel ve özel zaman geçirebilir, eşsiz sonuçları elde edebilirsiniz. Harika bir çanta elde edeceğiniz, harika sonuçları alacağınız bu projeler ile sizler de eskileri yeniye dönüştüreceksiniz.

eski kazaktan çanta yapılışı

Eski kazaktan çanta yapımı için ilk aşamamız kollarını kesmeniz olacak. Resimlerde görüldüğü gibi kolları dikişlerinden çıkartın. Bu şekilde çantanızın saplarını da oluşturmaya başlamış olacaksınız.

eski kazaktan çanta yapımı

Sonrasında koltuk altından bir cetvel yardımı ile eşitlik ölçüsü alın. Aynı hizaya kadar yaka kısmını, önlü arkalı keselim. Sapları ile çantamız artık şekillenmeye başladı bile.

eski kazaktan çanta nasıl yapılır

Şimdi kol kısmında çantanızın alt bölümü için düz bir parça çıkartın. Yukarıda ki resimde bunun detaylarını görebilirsiniz. Çantanıza özel bir duruş katacak olan bu işlem ile artık şekiller iyice biçimlenmeye başlıyor.

eski kazaktan nasıl çanta olur

Alt bölüme uygun şekilde bu parçayı geçirin ve tüm tabanı birleştirin.

eski kazaktan çanta resimli anlatım

Şimdi artan keçe kumaşlarınız ile çantanıza çok özel süslemeler yapın. Çiçek ve benzeri şekilde işlemler yapabilir, çantanızı güzel şekilde süsleyebilirsiniz.

eski kazaktan çanta

İşte muhteşem ve özel tasarımlı eski kazaktan çanta modelimiz kullanım için hazır. Bu şekilde sizler de çok özel ve güzel zaman geçirebilirsiniz. İhtiyacınız olan şey her zaman elinizin altında. Sadece projeleri farklı şekilde değerlendirebilmelisiniz. En özel ve inanılmaz sonuçları elde edeceğiniz geri dönüşüm projeleri için sitemize göz atabilirsiniz. Birçok ürünü farklı şekillerde değerlendirebilir, harika ve yeni ürünler yaratabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı