Kendin Yap Projeleri

Eski Dergilerden Pano Yapımı

duvar panosu yapımı
duvar panosu yapımı

Pratik, farklı ve özel metotlar ile inanılmaz sonuçları almanız mümkün. Ben de zaman buldukça bu tarz ürün çalışmalarını sizler için sitede yayınlamaya çalışıyorum. Değişik ürünlerin kullanımı ya da geri dönüşümü ile güzel sonuçları almanız mümkün olacaktır. Bu işlemlere çok güzel bir örnek olarak sizlere duvar panosu yapımı hakkında detaylar sunmak istedim. Bu kendin yap projesi, başarılı sonuçları alabileceğiniz, farklı ilhamları da beraberinde sizlere sunacaktır. Özellikleri bakımından eşsiz ve etkileyici sonuçları alacağınız bu güzel pano, artık dergilerinizi de değerlendirmek için gerçekten hoş bir alternatif olacaktır. Olabildiğinde büyük bir figür ile çalışırsanız, daha harika bir sonuç elde edersiniz.

İşlem için büyük bir kartona, eski ve kullanılmayan dergilere ihtiyacınız olacak.

Eski Dergilerden Pano

İşlem için öncelikle magazin ya da diğer türdeki dergilerinizi ince şeritlere ayırmanız gerekiyor. Makas, tutkal ve yapıştırmanıza yardımcı olacak diğer ürünleri de hazırlayınız. Ardından dilediğiniz bir figürü, karton üzerine kalem ile çizin ya da şablon kullanarak oturtunuz.

duvar panosu

Belirli bir düzen korumaksızın, dergilerden elde ettiğiniz parçalar ile alanı kaplamaya başlayabilirsiniz. İşlemde bir düzen gözetmeksizin yapıştırmaları yapın. Bu şekilde duvar panosu yapımı sizin için daha da zevkli ve eğlenceli bir durum olacaktır. Her bakımdan özgün ve farklı sonuçları alacağınız bu işlemler sayesinde muhteşem sonuçların ortaya çıkacağından da emin olabilirsiniz.

Eski Dergilerden Pano Nasıl Yapılır

Bir puzzel parçalarını ekler gibi uygun gördüğünüz dergi parçaları ile harika sonuçları elde etmeniz yeterli olacaktır.

Eski Dergileri Pano ile Değerlendirme

Ve artık bu şımarık ve sevimli ayıcık ortaya çıkmaya başlıyor. Oldukça güzel bir duvar panosu olarak kullanabileceğiniz bu uygulamayı, farklı alanlar için farklı şekillerde kullanma şansına sahipsiniz.

duvar panosu yapımı

İşlem bittikten sonra kenar temizlemelerini yapın. Aynı şekilde komple keserek, kartondan bağımsız bir şekilde kullanma şansına da sahipsiniz. Bu kolay ve zevkli duvar panosu yapımı sayesinde harika sonuçları alacağınıza eminiz. Sizler de özel alanlarınıza farklılık katmak adına bu hoş ve ucuz uygulamayı yapabilirsiniz. Seçkin bir şekilde oluşturulan farklı projelerimizi sizler de etkili bir şekilde kullanabilir, eviniz için dekoratif parçalar üretebilirsiniz. Çocuk odaları ya da mutfaklar için de bu tarz uygulamalar ciddi anlamda başarılı sonuçları sizlere de sağlayacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı