Eski Dantellerden Özel Süslemeler Yapın

eski dantelleri nasıl değerlendirebiliriz
eski dantelleri nasıl değerlendirebiliriz

Özel ve farklı ürünleri değerlendirerek güncel kullanım için objeler yaratmak oldukça yaygın. Özellikle geri dönüşümü de destekleyen bu tip kendin yap projeleri sitemizin de ilk konularının başında yer alıyor. Bu projemizde de hepinizin evinde mutlaka evinde olan eski ve ya kullanılmayan dantelleri farklı bir şekilde değerlendirme çalışmasına bakacağız. Eski dantellerden pano yapımı oldukça kolay ve beğeneceğinizden emin olduğumuz bir proje. Özellikle renkli ya da farklı motiflerden oluşmuş dantellerinizi en iyi şekilde sizler de değerlendirebilirsiniz.

Bu harika yöntem sayesinde özel ve ideal birer duvar panosu yapmış olacaksınız. Boş ve özel duvarlarınıza bu hoş el emekleri ile katkı sağlamak çok özel bir işlem olacak. Hemen eski dantellerden pano yapımı işine başlayalım o zaman. Bu işlem için size plastik ya da tahta nakış kasnakları ve eski dantelleriniz gerekecek. Elbette ki birde bunları asmak için boş bir duvar.

Eski dantellerden pano yapımı

Burada dikkat edeceğiniz konu dantellerinizin kasnaklar ile ölçülerinin tutmasıdır. Bu şekilde doğru ve sağlıklı bir işlem yapmış olacaksınız.

Her zaman farklı şekillerde kullanabileceğiniz bu atıl durumda ki dantelleriniz için bu işlem oldukça basit. Özellikle farklı ve ortama uygun renklerde ki danteller ile bu işlemleri yapabilirseniz kesinlikle çok daha başarılı olabilirsiniz. Harika bir sonucu alacağınız eski dantellerden pano yapımı sayesinde, sizler de dantellerinizi en iyi şekilde değerlendirmiş ve baş köşenizde korumuş olacaksınız. Değişik sonuçları alabilmek adına, dantellerin altına özel renklerde satenler de koyabilirsiniz. Bu şekilde dantellerinizin özellikleri daha da ön plana çıkmış olacaktır.

eski dantelleri nasıl değerlendirebiliriz

İşte bu çok özel projenin son hali. Kar taneleri gibi duvarlarınızda inanılmaz bir antik hava yaratacak bu dantelleri sizler de kesinlikle hemen uygulamalısınız. Özel el emeklerinizi değerlendirmek için harika bir yöntem…

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı