Eski Çatal Kaşıklar ile Geri Dönüşüm

eski kaşıklarınızı değerlendirin
eski kaşıklar geri dönüşüm

Özellikle evlerimizde eskiyen, kullanılmayan ya da modası geçen birçok eşyamız bulunuyor. Bu tip ürünleri yeniden değerlendirerek farklı şekillerde kullanmak hem geri dönüşüm işlemlerini yapmanıza hem de zaman içinde daha üretken olmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle eskiyen ürünleri kullanmayı biz daha fazla tercih etmeliyiz. Daha yaşanabilir bir dünya için elimizdekileri atmak yerine onları farklı alanlarda değerlendirmek en doğru hareket olacaktır.

Sizlere farklı ve özel projeleri sunan sitemiz bu konuda da en büyük destekçiniz olacak. Evinizde eski olan ve yenilerini aldığınız çatal, kaşıklarınıza farklı uygulamalar yaparak onları yeniden hayatınıza katabilirsiniz. Bu inanılmaz geri dönüşüm projesi sayesinde kendini el emeklerinizi geliştirebilir, görselliği inanılmaz olan bir yaratım çıkartmış olacaksınız.

eski çatalları değerlendirin

Bu ilginç ve özel ürünlerin tamamı eski çatallar ve kaşıklar ile hazırlanmış. Harika bir mumluk ya da duvarınıza asacağınız kepçeler ile ortalığı derleyebilirsiniz. Biraz daha uğraşmayı tercih ederseniz kesinlikle inanılmaz askılıklar yaratmanız da mümkün olacaktır. Farklı şekilleri elde etmek için bazı malzemelere ihtiyaç duyabilir ya da bir demir atölyesinden de destek alabilirsiniz.

eski kaşıklarınızı değerlendirin

Oldukça şık aksesuarları ve takılar elde edebileceğinizi gördüğünüzde eminiz sizlerde eski kaşık çatallarınıza artık daha farklı bir yaklaşım sergileyeceksiniz. Odanızın bir kenarına harika bir metal çiçek ya da mutfak duvarınıza bir ayna, saat yapabileceğiniz gibi saplarından inanılmaz bir bileklikte yaratabilirsiniz. Bu inanılmaz geri dönüşüm projeleri sizler içinde yaratıcı ve özel fikirler sunacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı