En Yeni Triko Hırka Modelleri

en-yeni-triko-hirka-modelleri

Pamuklu ve yün kumaş türlerinden üretilmekte olan triko tarzında hırka modelleri, hazır giyim sektöründe öncü olan markalar sayesinde hazır giyim sektöründe öncü markalar model seçenekleri olarak sunulmaktadır kesinlikle.

Uzun ve kısa kesimlerin detayları farklı yaka türlerini, ön kapama özellikleri olarak değişikliklere sahiptir diyebiliriz. Bazı türler ise şu şekildedir. Uzun triko hırkalar hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Son dönemde trend haline gelmiş olan hırkaların yüzde yüz pamuklu olabildiğini söylemek mümkün olacaktır. Yumuşak türde yapısı olan üzerlerindeki desenleri oldukça şık bulunan modelleri sizde yapabilirsiniz.

Kısa türde triko hırkalar için ise bayanların tercihleri arasındadır diyebiliriz. Kısa türde hırkaları uzun kollu ve de yarım kol olarak da üretilmektedir. Ön bağlama türlerinde düğmeli modellerin şıklığı ön planda olacaktır.

Genel anlamda yaka seçenekleri olan yuvarlak yaka türleri de sıkça olan tercihlerdendir. Aynı zamanda bu modellerde v yaka olanları da bayanların kesinlikle göz atmak isteyeceği türde detaylara sahiptir.

Kolları ribana desenli türleri ise şu şekilde belirtmekte fayda olacaktır. Rahat ve esnek olan kumaşlardan oluşan ve üretilmekte olan triko modellerde, kol ve bel kısımlarında ribana desenler kullanım kolaylıkları sağlar.

Şıklığın ve zarafetin tercihi olan ribana triko modeller kesinlikle hanımların en sık tercih ettikleri renkler ise gri tonlar, pembe tonlar, siyah tonlardır. Bu türde renkler hanımların daha çok ilgisini çekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Spor Eşarp Modelleri başlıklı makalemizde desenli eşarplar, gündelik kullanılan eşarplar ve parlak eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir