Ana Sayfa Oya Dantel Modelleri En Yeni İğne Oyası Çeşitleri

En Yeni İğne Oyası Çeşitleri

İğne Oyası Çeşitleri
İğne Oyası Çeşitleri

Merhaba bayanlar sizlere bu yazımda ise en yeni iğne oyası çeşitleri hakkında bilgiler vermek isterim. İğne oyalarını seven hanımların hoşuna gideceğini düşündüğüm en özel yazmalara göre hazırlanan iğne oyası modellerini sizde keşfedince kesinlikle mutlu olacaksınız.

tig-isi-orgu-elbise-lif-cesitleri-3

Eski zamanlardan tam olarak Osmanlı zamanından beri devam etmekte olan bütün dünyanın da benimsediği iğne oyalarının örnekleri tam hoşunuza gidecek türdedir. Her yörede yıllardan bu yana çeşitlilik göstermiş olan en özel Türk iğne oyası modelleri ve dantel örnekleri, Türk danteli olarak adlandırılsa da her zaman farklı örnekleri bayanlar tarafından üretilmiştir.

tig-isi-orgu-elbise-lif-cesitleri-2

Resimli olarak sunduğum birkaç iğne oyası modelinde geleneksel hale gelmiş türlerin de yer aldığını göreceğinizi söyleyebilirim. Aynı zamanda iğne oyaları eskide kalmamış git gide modern bir hal almış görünüyor sizlere sunduğum yeni iğne oyalarında. En yeni modeller ortaya çıktıkça eski modellerde gerçek anlamda modernlik vurgusunu iyice görebileceksiniz.

İnternette birçok modeli görmek elbet mümkün, fakat sitemizde sizler için araştırdığımız en yeni iğne oyalarını keşfedip ilham alacaksınız diyebilirim. İğne oyası örmesini seven hanımlara tavsiye edebileceğim en şık örnekler benim de beğenerek yaptığım güzel örnekler arasında yer alıyor.

tig-isi-orgu-elbise-lif-cesitleri-1

Her bir modeli vaktiniz varsa mutlaka denemenizi öneririm. İğne oyasında renkler tamamen size kalmıştır diyebilirim. Yeni başlayacak hanımlar da çevresinde örgü işlerini bilen bayanlardan destek alarak bu harika örnekleri rahatça örebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here