En Yeni 50 Adet 2017 İğne Oyası Modeli

50 Adet 2017 İğne Oyası
50 Adet 2017 İğne Oyası

İğne oyalarını yapmayı çok seviyorum. Her zaman internetten ve yakın çevremden en yeni iğne oyası örneklerini araştırıp öğrenmeye çalışıyorum. Öğrendiğim ve keşfettiğim en iyi ve en güzel iğne oyalarını sizlerle de paylaşmaya devam ediyorum. Bu iğne oya örnekleri ile sizler de çok güzel el işi çalışmaları gerçekleştireceksiniz. Yazma kenarlarınızda, mevlit ve namaz örtülerinizde, tülbent oyalarınızda rahatlıkla kullanabileceksiniz.

İçlerinde kolay iğne oyaları olduğu gibi orta ve zor seviyede olan iğne oyaları da bulunmaktadır. Artık siz hangisi hoşunuza giderse onu kendi el işlerinizde kullanırsınız. Tabi internette daha da çok iğne oyası modeli bulunabilir. Fakat ben biraz seçiciyim. Sizlere en kalitelisini ve en güzel iğne oyası örneklerini paylaşmak istiyorum.

Özellikle tülbent oyalarında model kadar kullandığınız rengin uyumu da çok önemlidir. Tülbent rengi ile bir ahenk içinde olmalı bir bütünlük sağlamalıdır. Sonuçta bu da bir sanat. En güzel sanat işleri de bazı olmazsa olmazları da uygulamayı beraberinde getirir.

Size sunduğum iğne oyası örnekleri 2017 yılına ait birbirinden güzel tülbent kenarı modelleridir. Genellikle mavi, turuncu, pembe ve siyah tonlamaların kullanıldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Çiçek motiflerinin ağırlıklı olduğu bu iğne oyası motiflerinde bir adet de yeni püsküllü iğne oyası bulacaksınız.

Şimdi sizleri bu şahane iğne oyası modelleri ile baş başa bırakıyorum. Galerideki resimlere tek tek tıklayarak büyük hallerini inceleyebilir ve güzel oya örnekleri çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı