En Sevimli Lif Örnekleri

Lif Örnekleri
Lif Örnekleri

Bayanların çoğu vakti oldukça ya da bazen evde vakit geçirdikçe örgü işleriyle yakından ilgilenmektedir. Kimi zaman internet ortamından kimi zaman ise bir yakın arkadaşından örnekler alarak kısmen amatör çoğunlukla ise profesyonel de olsa bu işi yapmaktadır. Lif örnekleri de örgü seven kızların seveceği türde bir çalışmadır. Her yaştan bayanın ilgisini çekmekte olan lif modellerinden birkaç tane örnek de resimli galerimde sunmak istedim.

Sevimli şık lif örneklerini banyonuzda sizde kullanmak isteyeceksiniz. Oldukça şık modellerden olan liflerle banyo sürecinde keyifli vakit geçirmek hoşunuza gidecek diye umuyorum. Bu şık sevimli lif örnekleri hem banyonuza yakışacak hem de banyonuzu süslü gösterecektir.

Çocuklar, yetişkinler ve bebekler içinde son derece eğlenceli gelecek bu özel lif modellerinin arasında hayvan figürleri en sık tercih edilen modeller diyebilirim. Yetişkin kişiler daha uzun türde motif olarak da çiçekli seçerken, çocuklar genellikle sevimli hayvanların liflerde yer almasını daha çok istiyor.  Genç bayanlar ise bu konuda çoğunlukla çeyizlerini süsleyecek hazırlıklar yapmasını gayet iyi biliyorlar.

İtinayla örülmüş lif örneklerinin bütün hanımların çeyizleri için oldukça vazgeçilmez olduğunu söylemek doğru olacaktır. Eğlenceli lifleri, gelin ve damat figürlerini yer aldığı olağanüstü güzel lifleri seveceksiniz. Akıllı telefonlarda oynanmakta olan oyunların simge ve ikonlarından tutunda neredeyse her şeyden örneklerin yer alacağı lifler son derece renkli gelmekte banyoları da güzel şekilde süslemeye devam etmektedir.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı