En Sevilen El Örgüsü Hırka Modelleri

Zaman değişse de el işlerine olan merakımız ve düşkünlüğümüz asla değişmeden kalıyor. Farklı bir yolculuk yapan el işleri dünden bugüne uzanan harika ve inanılmaz bir yadigar olarak korunup, nesillere aktarılmakta. Özellikle el örgüleri çok farklı ürünlerin yapımında etkin rol oynuyor. Kış günlerini de hissetmeye başladığımız bu günlerde özellikle el örgüsü hırka ihtiyacı olanların örnek ve model arayışları da oldukça yoğun şekilde artmaktadır. Sizler için fikir edinmenize yardımcı olacak hırka modellerini paylaşmak istedik. Özel ve farklı şekillerde hazırlanan bu kullanışlı ürünler, harika duruşları ve etkili yapıları ile oldukça fonksiyoneller.

Farklı alternatiflerin, modellerin ve iplerin olması nedeni ile birçok bayan örebileceği çok özel modellere artık sanal olarak da ulaşabilmekte. Bu çok özel el emekleri sayesinde dilediğiniz model ve renkte hırka sahibi olabilirsiniz. Çok tercih edilen ve kullanışlı olan el örgüsü hırka modelleri, değişik tarzlar için de oldukça fazla alternatiflere sahip. İster fantezi, ister klasik, isterseniz spor kıyafetler ile oldukça başarılı bir şekilde kombin yapabileceğiniz bu modeller, şıklığınıza şıklık katacak tarzları ile çok başarılı modellerdir. Sizlere fikir verebilmek için seçtiğimiz bu özel modeller ile sizler de harika bir hırka yapabilirsiniz.

Değişik şekillerde yapılan bu özel fantezi hırkalar, her zaman rahatlıkla evinizde ya da dışarıda giyebileceğiniz özel modellerdir. Bu yıl boyları oldukça uzayan modellerin yanı sıra, ajurlu modelleri de sıklıkla görmekteyiz. Her zaman basit şekilde örebileceğiniz el örgüsü hırka çeşitleri ile çok şık ve alımlı bir tarz yaratmanız da mümkündür. Bu alternatif seçenek hem hobi olarak yapılabilir, hem de özel bir tarz yaratmak için yaratıcılığınızı da geliştirebilir. Farklı ipler ile farklı desenler elde edebilirken, özel motifler ile inanılmaz ve etkileyici ürünleri de elde edebilirsiniz.

hırka modelleri

bayan hırka modelleri

el örgüleri

el örgüsü hırka modelleri 2014

Örgü hırka örnekleri

el örgüsü hırka örnekleri modelleri

el örgüsü hırka modelleri

el örgüsü hırka modelleri anlatımlı

anlatımlı hırka örme

örme hırka modelleri

evde hırka örme

el örgüsü hırka modelleri anlatımlı

Bir önceki yazımız olan 2016 Bayan Şal Modelleri başlıklı makalemizde bayan örgü şal modelleri, bayan şal modelleri anlatımlı ve bayan şal modelleri ve yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

1 Cevap

  1. Kalyn dedi ki:

    JZ “Many in the OF prefer a very regimented liturgical style informed by academic scholarship. The EF often takes a more casual view of personal devotion, so long as the devotion is congruent with historical pi8#.y&te221;I think this shows a confusion between liturgy and devotions. It is also ironic to see the defender of the EF describe the OF as regimented. I can think of little so regimented in appearance than the formations of an EF Solemn High Mass.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir