Ana Sayfa Moda En Seksi Kış Kombinleri

En Seksi Kış Kombinleri

Kış Kombinleri
Kış Kombinleri

Kış mevsimindeyiz diye giyiminiz ve görüntünüzden hiçbir zaman taviz vermeyin bayanlar. Kış aylarında ne giyeceğiniz konusunda elbette kafanız karışıyor olabilir ama sizlere çok şık ve en seksi kış kombinleri öneriyoruz ve bu sayede kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan gayet şık seksi ve göz alıcı kombininizle yeni bir güne hazırsınız.

Kışın şort giymek mi? kelimesini duyduğumuzda evet ilk başta kış ve şort kelimelerini aynı cümlede kullanmak sizlere ters gelebilir lakin kış aylarına adapte ederek şortları giyebiliriz kolayca! Hem kış mevsimine uygun kumaştan yapılmış birden fazla şort modelleri her sezon mağazalarda karşımıza çıkıyor. O halde, neden bu parçayı sadece yaza endeksleyelim ki? İşte karşınızda kış mevsiminde şort ile kombin yapmanın yolları!

Kış Kombinleri

Normalde ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilen bayan şortlarını kış aylarında görür olduk. Nasıl mı? İşte resimlerde görüldüğü gibi şık rahat olmasının yanı sıra kış mevsimlerinde en seksi kombin olarak göz kamaştırıcı gözüküyor.

Bahar ayları geldi sayılır ve havalar hala serin olmasına rağmen bayanlarda bir açılıp saçılma istekleri başladı yavaş yavaş bu mevsimlerde hem sitil sahibi ve seksi görünmek istiyorsanız eğer size önermekte olduğumuz kombinlerden fikir alıp kafanız karışmadan gayet şık ve seksi bir kombin yaparak yeni bir güne hazır olursunuz.. Mesela üstte görünen ikinci resimdeki kombin kot şort ve uzun çizme ve üzerine bol ve rahat bir kazakla kombinlenerek gayet rahat hem serin ayrıca etekteki gibi dikkate gerek yok. Bu harika şort modelleri özellikle uzun bacaklı bayanlarda çok daha güzel duruyor. Modaya uygun ayrıca hem rahat hem de seksi kombinlerle göz kamaştırıcı gözükeceksiniz..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here