En Modern Havlu Kenarı Örnekleri

En Modern Havlu Kenarı Örnekleri
En Modern Havlu Kenarı Örnekleri

Çeyizlerde ve evlerde sıklıkla kullanılan eşyalardan biri de kesinlikle havlulardır. Havlu deyip de geçmek yerine kimisi onların oldukça süslü olmasını istemektedir. Çoğu bayan evlerine gelen misafirine üzeri işlenmiş süslü oldukça dikkat çekici son derece kaliteli dantellerle işlenmiş haldeki havluları sunmak ister.

Modern havlu kenarları yazımda sizlere işte bu konu hakkında detaylar vermek istiyorum. Üzeri işlenmiş havlular, dantellerle süslenmiş havlular ya da bocuklu harika dantel işleriyle bezenmiş en güzel havlu kenarları deyince aklımıza birden çok model gelebiliyor. Eskiden bu daha da çoktu ve insanlar bir birinin evlerine gidince değişik havlu kenarlarını görünce adeta hayran kalabiliyordu.

Fakat artık günümüzde kolaylıklar kolaylığı olan internet sayesinde, iğne oyası türleri de havlu kenarlarının da en güzel örneklerini resimli olarak ya da yazılı anlatımlı olarak sizlere internet aracılığıyla sunabiliyoruz. Modern havlu kenarı işlerinden birkaç resimli örnek verdim ve modelleri beğeneceğinizi umuyorum.

Bazen mutfak havlusu bazen ise banyo havlusu olan havlu türlerinde havlu kenarları kesinlikle bütün bayanların ilgisini çekebiliyor. İğne oyası kenar işlemeli kurdeleli motiflerin bile yer alabileceği çok geniş bir yelpazeden söz etmek kesinlikle mümkün diyebilirim. Şık gösteren bu değişik motifler, iğne oyalarında fazla zaman yiyebiliyor.

Fakat şıklığa önem veren hanımlar her şeyde olduğu gibi havlu kenarı işlerken yine iğne oyasının o görkemli gücünden yararlanabiliyor. İlham olması açısından sizlere sunduğum bu resimlerdeki örnekleri beğeneceğinizi umuyorum.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı