En İyi Zayıflama Önerileri

Zayıflama önerilerinden bal, tarçın ve limon hakkında bilmeniz gerekenleri ve yapmanız gerekenleri belirten bilgiler zayıflama konusunda işinize yarayacaktır. Öncelikle bal gibi önemli bir nimetle başlamak isterim. Bal tam bir besin deposu olup tatlı olmasının yanında sindirimi de kolaylaştırıcı özelliklere sahiptir.

Zayıflama önerilerinde bal ile zayıflama konusundaki karışımın malzemelerini hemen belirteyim. Bir bardak kaynar su, bir yemek kaşığı limon suyu, bir yemek kaşığı bal, bir çay kaşığı kadar tarçın. Bu karışımı günde bir defa içmelisiniz.

Limon ile devam edelim isterseniz. Limonu zayıflama konusunda kullanmanız kesinlikle yerinde olacaktır. Limon kilo kaybına yardımcı olduğu gibi insanın metabolizmasını da hızlandırmaktadır. Limonla yapılacak karışım için malzemelerimiz ise şu şekildedir. Bir çay kaşığı bal, bir bardak su, iki çay kaşığı limon suyu olacaktır. Bu karışımı sabahları aç karınıza içmelisiniz.

Tarçın ile devam edelim ve tarçının kan şekerini düzenlemede vücuda önemli bir yardımcı olduğunu söylemek doğru olacaktır. Aynı zamanda tarçın, iyi bir iştah kapatıcıdır ve tokluk hissi vermek konusunda da iyidir. Yine tarçınla yapılacak karşımın malzemeleri ise şöyledir. Bir çay kaşığı tarçın, bir bardan sıcak su, bir yemek kaşığı balı karıştırıp, sabahları aç karınıza yarısını içmelisiniz. Daha sonra yani kahvaltıdan sonra 45 dakikalık zaman süresi geçince kalan yarısını da içebilirsiniz. Bu harika doğal kaynaklarla sizde kolayca zayıflayabilirsiniz.

en-iyi-zayiflama-onerileri
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı