En Güzel Tığ Oyası Örnekleri

güzel tığ oyası modelleri
güzel tığ oyası modelleri

Selamlar, yıllardan bu yana süregelen adetlerden biri kesinlikle çeyizlere özel yazmalarımızdır. Yazmalarda kenarların süslenmesi ise işe ayrı bir renk katar bu çeyizlere konulmak üzere tutku haline dönüşür. Çoğu hanımın annelerinden, babaannelerinden ya da anneannelerinden gördükleri ve sürdürdükleri bu harika gelenek sayesinde günümüzde pek çok şahane eseri pek çok harika tığ oyası örneklerini görebiliyoruz. İşlenen bu oyaların her biri kesinlikle bayanların el emekleri ve göz nurları olarak bilinmektedir. Bizde sizlere internette keşfettiğimiz ve bu geleneklere sahip çıkıp devam ettirmek isteyecek bayanlarımız için pek çok örneği barındıran resimli tığ oyası galerisini bu yazımızda paylaştık.

Aslında sunulan örneklerin sadece gelin adaylarına özel olarak paylaşılmadığının da altını çizmek isterim. Yine tesettür giyime özen gösteren bayanların da kendi yazmalarını işleme meraklarını gidermek istediğimi söyleyebilirim. Bu tür kapalı hanımlarda dilerse çok rahat şekilde kendi tığ işi yazma oyalarını yapabilirler. İnternette çok değişik modelleri ayrı ayrı yerlerde bulabilirsiniz. Fakat ben sizler için yazımda pek çok örneği tek bir resim galerisinde bir araya getirdim. Her biri beğeni alan tıklanmakta olan tığ işi oya modelleridir. Yazma kenarı örnekleri sayesinde sizde rahatlıkla kendinize has oluşturabileceğiniz harika yazma kenarı örnekleri çıkartabilirsiniz. Evlerinizde rahatlıkla yapılabilecek tığ işi yazma türlerine galeriden ulaşarak bakabilirsiniz. Bu özel sitede sizlere harika türleri yansıtmak bana gerçek anlamda keyif vermektedir. İğne işi çalışmaları her zaman çok sevmişimdir.

Sitemizde yine el işi, örgü işi, dantel örneklerini sıklıkla görebilirsiniz. Kendinize de mutlaka yapmak isteyeceğiniz sayısız örneği sitemizde barındırmaktayız. Yine sosyal medya takip hesaplarımızda bunların örneklerini her geçen gün sizlere özel şekilde paylaşıyoruz. En güzel tığ işi oyaların bir birinden harika modellerini umarım beğenmişsinizdir. Aslında her bayana hitap eden eski kültürü güzel şekilde yansıtmakta olan tığ oyası örnekleri sayesinde sizde evinizde görselliği artırabilir en özel ev eşyalarınızla bunları bir araya getirebilirsiniz. Çoğu zaman ise sizde yer almasını isteyebileceğiniz modellerin galerilerini sitemizde keşfederek, örnek alarak sizde bu eşsiz türleri kendiniz için örebilir işleyebilirsiniz. Farklı başlıklarla görüşmek üzere diyorum herkese kolay gelsin.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı