En Çok Beğeni Alan Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri

Modellerin farklı şekilde üretildiği, yaratıcılığın da sınır tanımadığı örgü işleri, el emeğinin de en güzel yansımalarındandır. Özellikleri itibari ile herkesin yapabileceği farklı modeller kesinlikle vardır. Özellikle bebekler için çok değişik ve can alıcı modellerin olduğunu sizler de biliyorsunuz. Bizler de sizin için yakadan başlamalı yelek modeli resimlerini derlemek istedik. Emekle yapılan, sımsıcak ve dayanıklı olan bu modelleri çocuklarınıza sizler de yapabilirsiniz.

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 5

Sizin İçin Seçtiğimiz Yakadan Başlamalı Bebek Yelek Örnekleri

Bu modeller özellikle yakadan başlarken, omuz kısımlarından ilmek arttırma yöntemi ile ilerler. İstenilen beden ölçüsüne gelindiğinde, kollar ayrılarak, diğer kısım yani ön ve arka parçalar tek seferde örülür. Aynı zamanda dikişsiz de olan yakadan başlamalı bebek yeleği bu nedenle tercih edilmektedir. Seçeceğiniz iplerin bebek yünü olması, doğal ve naylon içermemesi de önemlidir. Renk olarak farklı renkleri seçebileceğiniz gibi ajurlu modellerde çok fazla renk karmaşasına da girmeniz gerek yok.

Yakadan Başlamalı El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri 4

Belirgin bir şekilde karşımıza çıkan yakadan başlamalı bebek yeleklerinde genellikle misinalı şişler kullanılır. İlmekleri arttırdığınızda yüklü sayıda olacağı için misinalı şişleri kullanabilirsiniz. Hali hazırda sizlere fikir verebilecek bu harika resimlerden, kendiniz de modeller üretebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak olan bu hoş ve özel modelleri irdelerken, gerçekten dikkat çekici olanlara da rastlayacağınıza eminiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 4. Ve 5. Sıradaki örneğin yapılışını anlatabilir misiniz rica etsem şimdiden çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı