Ellerinizi Gençleştirme Formülü

Ellerinizi Gençleştirme
Ellerinizi Gençleştirme

İnsanlar yüzü genç olsa da bazen ellerinin yaşlı görünmesinden şikayet edebilmektedir. Oysa artık çözüm lokal anestezide. Ellerin yaşı gizlenebiliyor hem de kolay birkaç adımda. Lokal anestezi yöntemiyle yalnızca yarım saat kadar sürebilen zaman dilimiyle artık elleri gençleştirmek mümkündür.

Zamanda geriye doğru bir yolculuk yaptırıp ellerimizi bu kolay uygulama sayesinde göründüğünden daha da genç gösterip hayatı daha güzel daha mutlu şekilde sizde sürdüreceksiniz. Uzuvlar yıllar geçtikçe kendini o yılların yorgunluğunu taşıyacak şekilde belli etmektedir.

Yoğun bir çalışma temposu ve stres de buna eklenince bunun belirgin izleri ellerde hemen fark edilir hale geliyor. Fakat son dönemde uygulanmaya başlanan elleri gençleştirme işlemiyle bu yılların getirdiği yaşlılık belirtilerinin elden silinmesi sağlayabiliyor. Bu yapılan uygulamalarda üç temel esasla hareket ediliyor.

Kaybolmuş deri altı yağ dokusunu yerine getirmek, cilt kalitesini mümkün olduğu kadar artırmak ve lekeleri ortadan kaldırmak şeklindedir. El gençleştirme işlemlerindeki başlıca amaç ise uzmanlar tarafından şu şekilde açıklanıyor. El yüzeyinde azalmış durumda olan cilt altı dokusunu belli işlemlerle yerine getirmeye çalışmaktır.

Bu uygulama sayesinde cilt altını dolgunlaştırmak işleminde el sırtına kök hücre ve yağ hücre enfeksiyonları ve ya hacimlendirici dolgu uygulamaları yapılabilmektedir. Cilt kalitesini artırmak nemlendirmek konusunda saf hyaluronik asit denilen deri nemlendirici ya da PRP uygulamaları olarak bilinen fibroblast kültürleri bu uygulama ile kök hücre uygulamaları şeklinde meydana çıkmaktadır. Ciltte yaşlanmış gibi gösteren lekeleri ise abrazyon yapılarak ortadan kaldırmak mümkün olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı