Ana Sayfa İlginç Fikirler Elekten Duvar Aksesuarı Yapmak

Elekten Duvar Aksesuarı Yapmak

eski elekten raf yapımı
eski elekten raf yapımı

Kendin yap projeleri ile sınır tanımaz hayal gücüyle oldukça şık ev aksesuarları hakkında fikir sahibi olmak isterseniz m-visible.com sitesimizde yüzlerce ürün arasından muhakkak sizin de yapabileceğiniz aksesuar seçeneklerini görebilirsiniz.

Malzemeler: elek, rengarenk boyalar, halat

Hobi marketlerden kolayca bulabileceğiniz tahta eleklerden oldukça şık duvar aksesuarları yapabilirsiniz. Dilerseniz 3 adet eleğin her birini farklı renge boyayarak asimetrik bir şekilde salonunuza asarak bir anda bambaşka bir hava yaratabilirsiniz.

Eleklerin dış kenarlarını dikey çizgilerle fazla ince olmayacak şekilde boyayınız. Bu yılın modası olan neon renklerinden ya da fosforlu renklerden seçebilirsiniz. Her rengi belli bir sıraya koyarak eleğin dış kısmını tamamen boyayınız. Boyama işlemi bitince eleğinizi kurumaya bırakınız. Eleğin üst kısmında yer alan çengele halatı geçirerek düğüm atınız. Duvarınızda çengel değil halat görünmüş olacağı için oldukça modern ve otantik çizgilere sahip şık bir duvar aksesuarı elde edeceksiniz.

Dilerseniz eleğin içine küçük bir tahta parçası yerleştirerek duvar rafı da yapabilirsiniz. Rafın üzerine biblo ya da birkaç kitap koyabilirsiniz. Yaratıcılığınız tamamen sizin hayal gücünüze bağlı.

Eskiden her evde bulunan elekler şimdilerde hobi marketlerde kadınların dekorasyon amaçlı kullanması için satılıyor. Sizde isterseniz satın alamadan önce annenize bir sorun belki de hala evde saklıyordur eleği. Ev hobileri ile vakit geçiren birçok kadın eski ürünleri atmayarak lazım olur diye bir kenarda saklamaktadır. Siz de kendin yap teknikleriyle yaratıcılığın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Evinizde kolayca uygulayacağınız ilginç dekorasyon fikirleri, moda, sağlık gibi birçok konuda bilgi sahibi olmak için internet sitemizde yer alan diğer kategorilere de göz atarak siz de tarzınıza uygun objeler yapabilirsiniz. Görmüş olduğunuz yapım tekniklerini değiştirerek siz de tamamen kendinize özgü orijinal ürünler yaparak bu ürünleri satışa sunabilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Kadınlar hayal dünyaları ile el emeklerini bir araya getirerek ürettikleri birçok mutfak eşyası ya da salonunuz için değişik bir aksesuarlar yapabilmektedirler. Hem evlerini geçindirmek hem de boş zamanlarını değerlendirmek adına siz de kendin yap projelerini deneyebilirsiniz.

Elekten Yuvarlak Raf

Elekten raf yapımı

Elekten yuvarlak raf yapımı

Elek dekoratif raf

Elek dekoratif raf yapımı

elek dekorasyon malzemesi

elekten yuvarlak raf nasıl yapılır

elekten duvar aksesuarı

duvar aksesuarları

duvar aksesuarı

duvar rafı

eski elekten raf yapımı

elek raf resimli anlatım

elek raf videolu anlatım

yuvarlak elekten raf resimli

elekten raf yapma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here