Eldivenden Oyuncak Nasıl Yapılır?

Eldivenden Oyuncak Yap
Eldivenden Oyuncak Yap

Hepimiz farklı projeler ile evimizde ki ürünlerden bir şeyler yapmayı seviyoruz. Bu şekilde sizler de en güzel sonuçları alabilirsiniz. Özellikleri itibari ile etkileyici ve farklı sonuçları bu özel projeler ile sizler de alabilirsiniz. Özellikle evimizde çift olarak bulunan ve genellikle eşlerini kaybettiğimiz çorap ve eldivenler bu özel projeler ile harika ve farklı sonuçları sizlere de sunacaklardır. Sizler ile paylaştığımız bu tip güzel projeler ile sizler de farklı şekillerde değerlendirmeler yapabilirsiniz. Bu projemizde de sizler ile eldivenden oyuncak yapacağız. Farklı ve tek eldivenlerinizi bu şekilde sizler de değerlendirebilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde projeyi yapabilir, başarılı bir şekilde uygulayabilirsiniz.

İşlem için de çok fazla malzeme gerekmiyor. Dikiş malzemeleri eldiven, biraz pamuk.

İşlem için ilk adım, eldivenin bilek kısmını işeri doğru kıvırın. Uygun renkli ip ile dikin.

Eldivenden Oyuncak

İçine pamuk ile destek yapın. Sonra kalan açıklığı da dikin.

Eldivenden Oyuncak Resimli Anlatım

Yukarıda ki resimde de görüldüğü gibi eldivenden oyuncak yapımına devam edin.

Eldivenden Oyuncak Yapımı

Bu şekilde tüm parmakları ve içi tamamen doldurmanız gerekiyor. Gereken sertliğe ulaşılsın.

Eldivenden Oyuncak Nasıl Yapılır

Sonrasında gözleri, ağzı ve isterseniz burnunu da yaparak özel bir oyuncak elde edebilirsiniz.

İnanılmaz şık, kolay ve sevimli olacak olan bu işlemi sizler de yapmaktan çok keyif alacaksınız. Farklı renklerde ki tek kalmış eldivenleri bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Eldivenden Oyuncak Yap

Evet, yukarıda da gördüğünüz gibi harika sonuçları alabileceğiniz, çok özel ve eğlenceli eldivenden oyuncak projemiz ile sizler de çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Aslında böyle bir proje için çocuklarınızın bile olmasına gerek yok. Evinizde bazı köşeleri renklendirmek adına da bunları yapabilirsiniz.

Eldivenden Oyuncak Yapılışı

Muhteşem renkleri ve görüntüleri ile sizleri de memnun edecek, farklı bir şekilde işlem yapabileceğiniz bu eldivenler sevdiklerinizi de sevindirecek özellikleri barındırıyor. Bu özel ve eşsiz projeler sayesinde hem eskilerinizi değerlendirebilir, hem de etkileyici ve farklı sonuçları alabilirsiniz. Sizler için her zaman bu tarz özel ve kolay projeler sunmaya çalışıyoruz. Bu şekilde inanılmaz ve keyifli sonuçları sizler de alabilirsiniz. Hemen evde ki tek kalan eldivenler için sizler bu uygulamayı dakikalar içinde yapmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı