Elbiselerin Vazgeçilmez Aksesuarları

Her yeni sezonda aksesuarlar da yenileniyor ve sezonun özel türlerine kendini adapte ediyor diyebilirim. Yeni sezonda özellikle yeni aksesuarların yanına fiyonk detayları kullanılmış fular görünümdeki fiyonklar oldukça çok tutulacağa benziyor.

Aynı zamanda kalın türde kemerler yeniden ortaya çıktı. Her biri adeta bir birinden uçuk renklere sahip olan bu yıl karşımıza çokça çıkacak olan bu kemerlerin bazıları oldukça şirin de diyebilirim. Bu konuda Burberr’nin kemerlere yönelik olan tasarımı son derece şık duruyor.

Dore de her modelde etkisini sürdürüyor ve neredeyse her modelde Dore aksesuar ve kumaş olarak görünmektedir. Zebra ve leopar desenleri yine geride kalanlar arasında. Bu tür desenleri bu yıl sanırım göremeyeceğiz. Desenler artık ayakkabı tasarımlarından elbiselere akmış durumda.

Bu aslında oldukça çok yakışıyor hep böyle sürse de olur diyebilirim. Açık model olarak yakası açık model elbise giyen hanımların saçları mutlaka salık tarzda olmalı diye düşünüyorum. Elbisede topuz model ya da kapalı yakaysa saçlar salık şekilde daha çok yakışacaktır. Kapalı yaka elbiselerin modelini saçlar kapatmasın diye bu tarz daha iyi olmaktadır.

Mini elbiselerde bu yıl neredeyse hiç diyebileceğimiz derecede yırtmaç vardır. Yeni sezon mini eteklerde yırtmaç detayları bulunmuyor. Bu nedenle opak çoraplarla giyim şıklığını tamamlamak mümkün olacaktır. Mini etekle bir kombin yapmak istediğinizde opak çoraplarla burnu da kapalı olan ayakkabılar zıt renkler harika bir uyum yakalamanızı sağlayacaktır.

elbiselerin-vazgecilmez-aksesuarlari

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Mini Elbiseler başlıklı makalemizde cüretkar mini etek modelleri, elbise giyerken kiloları gizlemek ve giyim hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir