El Yapımı Şık Kolye

Takılar hayatımızın vazgeçilmez aksesuarları. Onların özel tasarımları ve farklı işçilikleri hepimiz için ayrı bir anlam taşır. Sizler de takıları seviyorsanız bu yazımızda sizlere farklı ve özel takı yapımları hakkında detaylar sunacağız. Bu özel detaylar ile sizler de en farklı şekilde hoş ve şık takılar yapabilirsiniz. El yapımı kolye yapmak hem zevkli hem de kullanışlı bir yapıdadır. Bu özel yapılar gerçek anlamda sizler için de etkili ürünler olacaktır. Özellikle evde bulacağınız ya da hazır alacağınız materyaller ile hazırlayabilir, uygun şekilde kullanabilirsiniz. Özel kombinler içinde ideal olan bu tip ürünler, yaratıcılığınızı geliştirebileceğiniz hobilerin başında gelir.

Bu yazımızda size kalın iplerden nasıl hoş ve şık bir model yaratabileceğiniz konusunda fikir vereceğiz. Gerçek anlamda etkili ve özel bir model olan bu el yapımı kolye sizlere farklı fikirleri de çağrıştıracaktır. Bu farklı yaratımlar sayesinde kendiniz için özel renk ve modellerde harika modeller yaratabileceksiniz. En farklı işlemleri yapabileceğiniz bu özel kolyeler ile etkili ve şık görünmenizde mümkün olacaktır.

El yapımı kolye

Gerekli olan malzemelerinde oldukça az olduğu bu ürünü elinizde ki malzemeler ile de yaratabilirsiniz. Ayrıca farklı renklerde ipler ve boncuklar kullanarak kıyafetlerinize ya da tarzınıza uygun bir hale getirebilirsiniz. El yapımı kolye kullanarak kimsede olmayan özel bir ürün de kullanmış olursunuz. Bir miktar tutkal, birkaç parça uygun boyutta ip ve boncuklar ile bu hoş tasarımı yaratmanız mümkün olacaktır.

El Yapımı Şık Kolye

Düzenli şekilde organize edeceğiniz kolyenizi bir klips vasıtası ile bir arada tutabilirsiniz. Daha sonra farklı ipler ve farklı boncuklar ile bu hoş tasarımı yaratmaya devam edebilirsiniz.

el yapımı kolye malzemeleri

Oldukça özel ve şık olan bu model sizlerin olduğu kadar çevrenizdeki insanların da hoşuna gidecektir. Bu şekilde sizler de beğeni toplayan bu üründen farklı şekillerde yaparak hediye edebilir ve hatta ek gelir amacı ile satabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İp Ve Boncuklardan El Yapımı Kolye başlıklı makalemizde boncuk kolye yapımı, boncuk kolye yapımı anlatımlı ve El yapımı kolye hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir