El Yapımı Boncuk Kolye

boncuk kolye nasıl yapılır
boncuk kolye nasıl yapılır

Farklı hobiler ve farklı aktiviteler ile kendiniz ve sevdikleriniz için oldukça hoş ve güzel şeyler yapabilirsiniz. Bu özel uygulamaların başında gelen takılar, bayanların da beylerinde severek ve ilgi duyarak yaptığı özel işlemler arasında yer alıyor. Sizler de etkili ve hoş bir hobi olan El yapımı boncuk kolye yapmayı düşünüyorsanız, bu yazımız tam size göre. Özellikle sizler için hazırladığımız hobiler ve projeler ile harika yaratımlar yapabilirsiniz. Sizler için çok basit ve uygun birçok takının yapımını sitemizde bulabilirsiniz.

Renkli ve özel kum boncuk dizileri ile yaratabileceğiniz özel takılar sayesinde sizler de harika kombinler oluşturabilirsiniz. Gerçek anlamda özel renklerin uyumları ile çok özel sonuçları da alabilirsiniz. El yapımı boncuk kolye birkaç malzeme ile yapılabilecek cinsten ve çok pratik. Bu özellik gerektirmeyen ancak etkili bir görünüme sahip şık kolye ile sizler de çok özel ve farklı hissedeceksiniz. İster kendi kullanımınız için isterseniz hediyelik ya da satış için uygun olan bu kolyeler sizlere resimli anlatımlı olarak sitemizde sunuluyor. Hemen malzemeleri tedarik ederek ya da evinizde bulunan ürünler ile hemen bu özel takıyı yapabilirsiniz.

El yapımı boncuk kolye

Resimde de gördüğünüz üzere, birkaç dizi uygun renkte kum boncuk, makas, boncuk iğnesi, pense, bant ve yapıştırıcı ile bu harika takıyı yapabilirsiniz. Öncelikle boncuk dizilerini uygun şekilde ayırın. Ardından bunları dörtlü kollara ayırın. Bu şekilde el yapımı boncuk kolye yapmaya başlamış olacaksınız.

el işi boncuk kolye yapımı

Uygun şekilde ve resimde gösterildiği gibi kolyenizi örgü yaparak, düzenli bir biçimde hizaya sokmanız gerekiyor. Bu çok zor bir işlem değil. Yaptığınızda sizler de göreceksiniz.

boncuk kolye yapımı anlatımlı

Uçlarını da gereken şekilde bantlayıp, klips ile bağladıktan sonra kolyeniz kullanıma hazır olacak. İşte tüm kıyafetleriniz için uygun bir model. Ayrıca bu kolyesi farklı renkler ile uygulayarak, kıyafetleriniz ile uyumlu çok hoş takılar yapabilirsiniz. Bu çalışmayı farklı şekillerde küpler için de uygulayabilir, takım halinde kullanabilirsiniz. Bundan sonrası sizin yaratıcılığınıza kalmış bir durum.

boncuk kolye nasıl yapılır
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı