El örgüsü çanta modelleri

Özel ve farklı kullanım amaçlarına uygun çantalar günümüzde ve her zaman popüler olan aksesuarlardır. Özellikle bayanların vazgeçemediği bu özel ürünler, her dönemde farklı boyutlar ve özellikler ile bulundular. Tarihin birçok dönemine şahitlik eden çantalar her türlü ihtiyacı giderdikleri için halen de özelliklerini korumaktalar. Özellikle farklı bir tarz yakalamak isteyenler için önerimiz olacak el örgüsü çanta modelleri yıllardan beri kullanılan, tercih edilen özellikler taşımaktadırlar. Bu neden ile sizler de önerilerimize dikkat ederek, alternatifleri değerlendirip bu yaz kendiniz için harika ve kullanışlı bir çanta örebilirsiniz.

Merserize, buklet ve jüt gibi ipler ile yapılabilecek olan bu modeller, etkili ve özel kullanımlar içinde oldukça müsaittir. Her zaman sizlere en farklı alternatif olarak sunulan bu modeller ile etkili ve özel bir alternatif de edinmiş olursunuz. Yeni nesil el örgüsü çanta modelleri salaş, geniş ve oldukça pratikler. Hem yaparken hem de kullanırken zevk alacağınız bu modeller ile sizler de güzel bir hobi edinebilirsiniz. Kendiniz, sevdikleriniz hatta satış için bile bu tip bir el işi yapabilmeniz mümkün. Kalın iplerden ve kalın şişlerden yapılan modellerin yanı sıra, dantelli modeller de ilgilinizi çekebilir. Bu aktif kullanım için de çok müsait olan çantaları özellikle spor giyimleriniz ile tercih edebilirsiniz.

Bu tip bir çantanın maliyeti oldukça düşük iken, el emeği ile yapıldığı için değeri de bir o kadar yüksek olacaktır. Her zaman en ideal sonuçları alabileceğiniz bu modeller sayesinde sizler de inanılmaz ve oldukça başarılı bir çanta imalatçısı olabilirsiniz. Ufak bazı ürünleri de aksesuarcılardan alarak kemerli, tokalı ya da zımbalı el örgüsü çanta modelleri yaratabilirsiniz. Sizlere biraz ilham olabilmesi açısından hemen birkaç örneği derledik. Bu özel modeller sayesinde sizler de etkili ve çok şık çantalar yaratmak için ilham alabilirsiniz.

El örgüsü çanta modelleri

el örgüsü çanta modelleri ve yapılışı

el örgüsü çanta örnekleri

örgü çanta modelleri

el örgüsü çanta nasıl yapılır

el örgüsü çanta yapımı

el örgüsü çanta modeli

el örgüsü çantalar

el örgüsü çanta fiyatları

el örgüsü çantalar

Bir önceki yazımız olan El Örgüsü Erkek Kazak Modelleri başlıklı makalemizde el örgüsü erkek kazak, el örgüsü erkek kazak modeli ve el örgüsü erkek kazak modelleri ve yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir