El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri

Bebek yeleklerinde kış aylarına özel hazırlanan el örgüsü modelleri çok tutulan modellerdendir. Bebek yelek el örgüsü modelleri hakkında hazırladığımız bu yazımızda size en şık bebek yeleklerini nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Kış ayları nedeniyle bebekler için örülmüş olan el örgüsü yelek modelleri 2016 türlerini sizlere paylaşıyor olacağız.

2016 yılına özel modelleri kış ayı geldiğinde çocuklarınız için sizde bu özel uğraşlardan yaparak bebeklerinizin daha özel yeleklere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Yeni doğmuş olan sıfır ve üç yaş arası bebeklere özel el örgüsüyle yapılmış eşyalar sıkça tercih edilmektedir. Çocukların ciltlerinin hassas olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Ciltleri hassas olan çocuklara özel olarak el örgüsüyle yapılan modeller sıkça tercih edilmektedir. Soğuk havalarda bebekleri kat kat giydirmek yerine el örgüsüyle özenle işlenmiş yelekleri kullanmak iyi olacaktır. Kendi yapacağınız el örgüsü yelekleri resimler galeride incelediğinde makineyle ilgili örnekler yer alıyor olacaktır.

Paylaşılan modellere bakarak kendi bebeklerinize ya da akrabalarınızın bebeklerine çok özel yelekler örebilirsiniz. Sizlere özel paylaşılan yelek örgü modellerine bakarak sizde basit şekilde kendinize örgü yelek modellerinden oluşturabilirsiniz. Bebeklere özel hazırlanan yeleklerde bebeklere özel şirin modelleri keşfetmek o modelleri yapmak kolayınıza gelecek. Sitemizde birçok paylaşımda bebeklere özel yeni yelek modellerini paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. O paylaşılan güzel örgü modellerini sitemizden takip ederek basit şekilde yapabilirsiniz.

el-orgusu-bebek-yelek-modelleri

Bir önceki yazımız olan Örgü Atkı Yapımı başlıklı makalemizde delikli örgü, delikli örgü modelleri ve İp çekmeli örgüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir