El Örgüsü Bebek Battaniye Modelleri

Geleneksel bazı işlemler günümüzde de kendiniz muhafaza etmekte. Özellikle el işleri bunların başında yer alıyor. Hala meraklısı ve yapanı yaygın olan birçok el emeğimiz korunmayı başardığımız miraslarımızdan. El işlerinden birçok bayanın zevkle yaptığı el örgüsü bebek battaniyesi her zaman en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bu neden ile sizler de bu hoş ve iddialı bir battaniye örebilirsiniz. Oldukça etkili ve gerçekten miniklere yakışan bu özel ürünlere kesinlikle bayılacaksınız.

Özellikle işlemeli olanlar inanılmazdır. Şiş ya da tıp ile uygulanan bu modeller, sizlerin olduğu kadar bebeklerinizin de ilgisini çekebilir. Onların sıcak olmasını sağlarken aynı zamanda dikişsiz, tüysüz ve özel modelleri de kendiniz yaratmış olursunuz. Sizin için derlediğimiz el örgüsü bebek battaniyesi modelleri, özel ve farklı teknikler ile yapıldığı gibi bazen çok basit modellerden de yapılıyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu renk seçimi. Renklerin uyumlu ve şık durması bebek battaniyelerinin en göz alıcı halidir. Bu neden ile yaptığınız işlemlerde daha pastel ve hoş tonları kullanmanız çok daha iyi sonuçları almanızı sağlayacaktır.

Genel bir kız erkek cinsiyet renk ayrımı olsa da, hediye için yapacağınız modellerde uniseks renkleri tercih edebilirsiniz. Sarı, mor, eflatun, yeşil ve beyaz genellikle kız ya da erkek bebeklerde rahatlıkla kullanılabilen renklerdir. Bu neden ile doğamamış ve cinsiyetini bilmediğiniz bir bebek için el örgüsü bebek battaniyesi örmek isterseniz, bu tip orta renkleri seçebilirsiniz. Kız bebeklere daha çiçekli, cicili bicili modeller uygun olsa da, erkekler için daha geometrik desenler tercih edilir. Bazen bir araba ya da hayvan figürlerini de bu tip ürünlere işleme yolu ile uygulayabilirsiniz. Her zaman etkin sonuçları alacağınız bu hoş modeller ile şimdi sizleri baş başa bırakıyoruz.

bebek battaniyesi

el örgüsü bebek battaniyesi yapılışı

el örgüsü bebek battaniyesi örnekleri

el örgüsü bebek battaniyesi örnekleri

el örgüsü bebek battaniyesi

el örgüsü bebek battaniyesi süslemesi

el örgüsü bebek battaniyesi süslemesi

el örgüsü bebek battaniyesi yapılışı

el örgüsü bebek battaniyesi süslemesi

el örgüsü bebek battaniyesi

Bir önceki yazımız olan El Örgüsü Kazak Modelleri başlıklı makalemizde el örgüsü kazak modelleri 2015, el örgüsü kazak modelleri anlatımlı ve el örgüsü kazak modelleri bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir