El İşi Bikini Modelleri

El İşi Bikini
El İşi Bikini

Sizler için seçtiğimiz ve bu sene oldukça popüler bir örneği paylaşmak istiyoruz. El emeği göz nuru bugün her alanda karşımıza çıkıyor. Özellikle bu yıl plajlarda güneşlenen bayanlarda sıklıkla el işi bikini göreceksiniz. Bu neden ile şimdiden sizler de bu hoş modelleri çalışmaya başlayabilirsiniz. Bunun için renkli merserize dantel ipleri harika bir seçim olacaktır. Ten renginize ve zevkinize uygun olan bir renk ve uygun bir tığ seçerek sizler de bu harika ürünleri yapmaya başlayabilirsiniz.

El İşi Bikini

Ürünümüzün bitmiş halini yukarıda görmektesiniz. Bu harika seçeneği farklı renkler ile yapabilir, inanılmaz bir güneşlenme bikinisini sizler de örebilirsiniz. Kolay ve zevkli el işi bikini yapımı için gerekli malzemeleriniz hazır ise sizler de hemen şemayı takip ederek örmeye başlayabilirsiniz. Bu kolay ürünü bir günde rahatlıkla örebilir ve hemen kullanıma başlayabilirsiniz. Sizlere bir seçenek olarak şunu önermek isteriz; bu ürünleri badilerin içine giyebilir ya da bazı penyeler, şile bezleri ile kombin yaparak bir üst elde etmeniz de mümkün olacaktır. Bu yaratıcı fikirler sayesinde harika ve özel bir stil oluşturabilirsiniz.

El İşi Bikini Modelleri

Ortadan başlanan bu modelde şemada gördüğünüz sayılar, örneğin başlangıç yeridir ve 11 sıra olarak örülür. Ardından diğer tarafa da geçer ve al kısmını yaparsınız. Bu aşamadan sonra el işi bikini yapımdan üst yani kubbe kısmına geçeceğiz. Şemada detaylar ve sayılar açık olarak veriliyor. Eğer biraz daha büyük bir üst yapmak isteseniz o zaman başlangıç zincirini biraz daha uzun başlamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde her bedene göre harika modeller üretebilirsiniz. Kubbe kısmında çiftli tırabzanlar ile valon verildiğini sizler de görmektesiniz. Bu şekilde model bedene oturacak ve emanet durmayacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı