Eğlenceli Slime ve Yağmur Damlası Keki Yapımı

Son zamanlarda instagram ve pinterest’te fenomen haline gelen slime yapımı ve yağmur damlası keki yapımı anlatılıyor. Bu videoda oldukça farklı slime tarifi sizi bekliyor olacak. Oldukça büyük bir slime yapıyorlar. İzlerken sıkılmayacak tarzda eğlenceli bir video hazırlamışlar.

Ayrıca videoda bir Japon tarifi olan yağmur damlası keki nasıl yapılır anlatımı da sunulmuş. Başarısızlıkla sonuçlansa da bu videoda neşeli bir anlatım şekli sizi oldukça eğlendirecek.

Bir diğer anlatımda sensörlü Ninja kaplumbağa süsü yapımı işlenmekte. Yapım aşaması oldukça kolay ve basit malzemeler gerektiren bu uygulama çok hoşunuza gidecek. Youtube’da büyük bir takipçi kitlesi bulunan Meryem Can’ın eğlenceli slime ve yağmur damlası keki videosu oldukça ilgi çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Video Anlatımlı Teneke Kutudan Mangal Yapmak başlıklı makalemizde teneke kutudan mangal, teneke kutudan mangal yapımı ve teneke kutudan olan mangal hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir