Düğmeli Ve Düz Örgü Boyunluklar

Düz Örgü Boyunluklar
Düz Örgü Boyunluklar

Merhabalar bayanlar; havaların soğumasıyla dolaplardaki kışlık eşyalarda artık çıkmaya başladı. Yazlık kıyafetler inceydi ve daha güzeldi. Fakat kışlık kıyafetlerimiz mecburen kalınlar ve bazen sevmesek de onları ısınmak amaçlı mutlaka giyiyoruz. Mont türü, kabanlar ve kazaklar derken en hassas bölgelerimizden olan boğazımızı korumak için ise boyunluklara ihtiyaç duymaktayız. Boyun bölgemizi üstte saydığımız diğer kışlıklar pek kapatmaz. Bu nedenle insanlar üşümesin diye boyunlarına boyunluklar geçirmektedir. Örgüden yapılma boyunluklar ısıtmak konusunda kesinlikle birebirdir. El yapımı olan bazı örgü boyunluklar hem görsel açıdan daha şık durmanızı sağlayabiliyor hem de boyun bölgenizin üşümemesini sağlayacaktır.

Rüzgardan korumamız gereken boyun bölgemiz, soğuk algınlığında dikkat edilmesi gerekli olan hassas bölgelerimizdendir. Örgü modellerinden yapılma oldukça şık ve zarif gösterecek boyunluklar, boynumuzu sararak soğuk kış günlerini daha sıcak geçirmemizi sağlayacaklardır. Erkeklere özel ve bayanlara özel farklı türde örgü boyunluklar mevcuttur. Erkeklere genellikle düğmeli tarzda boyunluklar daha çok yakışmaktadır. Resimli galerimizde sizlere özel seçtiğimiz modelleri bu yönde inceleyebilirsiniz. Bunlardan birini beğenerek eşinize örebilir, soğuk kış günlerini eşinizin daha rahat atlatmasını sağlayabilirsiniz. Hanımları da elbette unutmadık. Bayanlara has örgü boyunluklar ise daha renkli ve görsel açıdan şahane görünüyor olacaklardır. Yine yetişkinlerin yanı sıra dilerseniz boyunlukları çocuklarınız için de örebilirsiniz. İster kız çocuğunuz olsun ister erkek çocuğunuz, her birine renklerini ayarlayarak son derece şık boyunlukları örgüden yapabilirsiniz.

Bayan ve erkek örgü boyunluk modellerini resimli galerimizde göreceksiniz. Örgü boyunluğun nasıl yapıldığı konusunda dilerseniz örgü işini bilen yakınlarınıza da danışabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz resimli galerimiz. Örnek teşkil etmesi ve beğeneceğiz bir örneği yapabilmeniz amacıyla sunulmuştur. Yine sitemizde örgü işi çalışmaların nasıl yapıldığını rahatlıkla arama kısmından keşfedebilir, buradaki örgü modellerine o örme tekniklerini uygulayabilirsiniz. Örgü işleri, bayanların kimi zaman zorlandıkları kimi zaman ise rahatça yaptıkları uğraşlarıdır. Bu nedenle örgü düzeyiniz her ne olursa olsun, sitemizde sizlere sunulan çoğu örgü örneği sayesinde sizde profesyonel bayan örgücüler gibi örgü işlerini yapabilirsiniz. Zor olan motifleri ise örgü bilen yakınlarınıza danışmanızda fayda olacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı