Dokuma Resimli Çerçeve Yapımı

Dokuma resimli çerçeve yapımı
Dokuma resimli çerçeve yapımı

Farklı kendin yap projeleri sizler için en iyi hobilerdir. Hem eğlenceli ve öğrenerek zaman geçirir, hem de farklı sonuçları özel ürünler yaratarak alırsınız. Bu neden ile kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir projeyi daha sizler ile buluşturmak istedik. Dokuma resimli çerçeve yapımı özel ve farklı bir çalışma. Oldukça etkili sonuçları alacağınız bu ürünü hem yaparken, hem de izlerken çok eğleneceksiniz. Özellikle birkaç adet hazırlayarak, harika sonuçları duvarınıza astığınızda elde edeceksiniz.

Bu harika resim çerçeveleri el emekleriniz ile yapacağınız inanılmaz güzel ve başarılı ürünler olacaktır. İster kendiniz için, isterseniz sevdiklerinize hediye olarak harika olan bu uygulamaların yapımı da oldukça zevkli. Sizlerde dokuma resimli çerçeve yapımı ile ilgili detayları hemen resimli anlatımlardan görebilirsiniz. Evinizde de bulabileceğiniz basit malzemelerden yapılan bu ürünler, harika duruşları ile duvarlarınızda inanılmaz bir sempatiye neden olacaktır. Özgün tasarımları sizler de seviyorsanız hemen malzemelerinizi hazırlayarak bu hoş çerçeveleri yapmaya koyulun.

Dokuma resimli çerçeve yapımı
resimli çerçeve

Birkaç resim çerçevesi, biraz renkli iplik, çerçeve çivileri, makas ve çuvaldız bu harika ürünün ortaya çıkması için gerekli olan malzemeler. Farklı bir sonuç alacağınız dokuma resimli çerçeve yapımı kesinlikler bizler kadar, sizin de hoşunuza gidecek. İşlem aşamaları ise oldukça kolay. Resimli anlarımlar ile sizlere detaylı şekilde konuyu aktarıyoruz.

Dokuma resimli çerçeve

Öncelikle çerçevenizin arkasına çivileri belirli mesafelerde çakanız gerekiyor. Bu çerçeve aynı zamanda sizin dokuma tezgahınız olacak. Daha sonra, ana taban ipinizi bu çivilere geçirerek, özel bir dokuma tezgahı görüntüsü elde edeceksiniz. Şimdi yapmak istediğiniz resmi tasarlayarak harika bir dokuma işlemine başlayabilirsiniz.

resimli çerçeve yapımı
resimli çerçeve modelleri
ahşap çerçeve yapımı
resimli çerçeve yapma

Bu harika projede önce dağları, sonra bulutları dokumak gerekiyor. Bu şekilde tam bir odak ayarlaması yapabilirsiniz. Sizler de küçük bir ev ya da işi ilerleterek resminize farklı kuş figürleri ekleyebilirsiniz. Bu uygulamayı farklı şekillerde yaparak farklı sonuçları elde edeceğinize de emin olabilirsiniz.

Dokuma resimli çerçeve modelleri
Dokuma resimli çerçeve çeşitleri
resimli çerçeve modelleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı