Doğal Taşlardan Takı Yapımı

doğal taşlarla takı tasarımı
doğal taşlardan kolye yapımı

Farklı ve özel takılar bayanların son dönemde en fazla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Özellikle doğal taşlardan takı yapmak veya kullanmak, enerjilerini yükseltmek isteyenler için oldukça tercih edilen tarzlar arasında. Bu şekilde her taşın kendine ait olan özel kimyasal titreşimleri kullanılarak, etkili ve ideal bir sonuç alınabiliyor. Sizler de bu harika taşları değerlendirerek kendiniz için özel uçlar ya da farklı boyutlarda taşlar alarak, bileklik, kolye ve küpe gibi farklı ürünleri yaratabilirsiniz. Kıyafetleriniz ile de oldukça uyumlu olacak olan bu ürünler, sizlerin beklentilerini görsel olarak ve sağlık açısından da en iyi şekilde karşılayacaktır.

Dogal Taslardan Taki Yapimi 2

Bu özel ve doğal taşlar duruşları, doğallıkları ve ideal yapıları ile her zaman en derin etkileri sizlere sunacaklardır. Uzun yıllardan beri insanların ilgi gösterdiği bu taşların etkileri artık güncel olarak da yapılan araştırmalarda kabul gören bir gerçek. Bu neden ile sizler de yetenekli elleriniz ile harika ve çok özel doğal taşlardan takı tasarımları yaratabilirsiniz. Bu özel, minik ama etkili taşlardan en çok kullanılanlarına gelin birlikte göz atalım. Akik çok eskiden beri bilinen ve kullanılan bir doğal taştır. Bedensel gücü kuvvetlendirdiği, burçlar açısından dünyevi başarı anlamı taşıyor. Ametist ise en çok kullanılan ve kötü enerjileri alan bir taş. Rengi ve dokusu ile sık tercih ediliyor. Ayrıca uyku sorunu olanlar içinde etkili olduğu bilinmekte.

Akuamarin özellikle sinirleri yatıştıran mavi rengi ile özdeşmiş bir taş. Aynı zamanda bereket ve uğur getirdiğine inanılıyor. Aytaşı ise duygusal bir dengeleyici. Firuze olarak bilinen Turkuaz ise nazara, kaygıya ve cinsel cazibeyi artıran bir taş olarak bilinmekte. Özellikle gümüş ile etkisinin arttığı söylenir. Florid ise kötü anıları hafızanızdan siler. Kehribar ise uzun yıllardan bu yana farklı amaçlar için kullanılırdı. Yaşamın yoğun stresini üzerinizden alma konusunda ona güvenebilirsiniz. İşte tüm bu özel taşlar ve diğerlerinden seçim yaparak doğal taşlardan takı tasarımlarına sizler de ihtiyacınıza göre başlayabilirsiniz. Etkilerini gördüğünüzde inanamayacağınız bu doğa ananın en değerlileri ile harika ve çok özel etkilere sizler de kavuşabilirsiniz.

doğal taşlarla takı tasarımı
doğal takı taşları
doğal takı taşları
doğal taşlarla takı tasarımı
doğal malzemelerden yapılan takılar
doğal taşlardan bileklik yapımı
doğal taşlı takı tasarımı
doğal malzemelerden yapılan takılar
doğal taşlı takı tasarımı
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı