Deri Amerikan Servisten Çanta Yapımı

amerikan servisten deri çanta resimli

amerikan servisten deri çanta resimli

Evinizde severek kullandığınız Amerikan servisler özellikle de deri olanları şık bir çantaya dönüştürebilirsiniz. Siz de m-visible.com adresine girerek kendin yap projelerini inceleyebilir. Evinizde işinize yarayacak bir sürü fikir edinebilirsiniz. Bakıldığında hiçbir işe yaramayacak birçok ürünü hayal dünyanızda süsleyerek işinize yaratacak bir sürü ürün üretebilir veya evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

Malzemeler: deri Amerikan servis, yapıştırıcı, kemer

Amerikan servisi katlayarak kenarlarından yapıştırıcı yardımıyla yapıştırınız. Yapışkanın iyi tutması kaymaması için mandallarla köşelerden tutturunuz. Atlamamanız gereken en önemli detay, çantaya kapak payı bıraktıktan sonra yapıştırmanız. İsterseniz Amerikan servisi üç bölüme ayırın alttan iki bölümü katlayarak yapıştırırsanız üst kapağı kendiliğinden oluşmaktadır. Yapıştırıcının tamamen yapıştığından emin olduktan sonra kemeri çantanın etrafından hediye paketi yapar gibi yaparak yapıştırınız. İşte size 10 dakikada nasıl çanta yapacağınızın örneği.

Davetlere giderken giydiğiniz kıyafete uygun çantanız yoksa hemen hazırlayabilirsiniz. Yeter ki hayal gücünüzü işin içine katmayı deneyiniz. Birçok kadın evinde hem boş vakitlerini değerlendirmek maksadıyla evde hobi amaçlı işler yapmakta ve basit kendin yap teknikleri ile aile ekonomisine katkı sağlamaktadır. Evinizle ilgili ilginç dekorasyon fikirleri, moda, sağlık gibi konularda bilgi sahibi olmak için internet sitemizde yer alan diğer kategorilere de göz atabilirsiniz. Görmüş olduğunuz yapım tekniklerini değiştirerek siz de tamamen kendinize özgü orijinal ürünler yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

amerikan servis çanta deri

amerikan servis deri çanta

deri amerikan servisten çanta

amerikan servisten çanta nasıl yapılır

amerikan servisten kolay deri çanta

deri çanta amerikan servisten

amerilkan servisten basit deri çanta yapımı

Bir önceki yazımız olan Evde Lambader Yapımı başlıklı makalemizde Ev hobileri, ev yapımı lambader ve kendin yap hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevgi

25 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım. Benim hakkımda daha detaylı bilgi için Ben Kimim sayfama bir göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir