Deniz Temalı Çocuk Odası Fikirleri

çocuk odası fikirleri burada
deniz temalı çocuk odası fikirleri 5

Deniz temaları oldukça farklı ve rahatlatıcı dekorasyon fikirlerindendir. Çocuk odalarını daha eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmek için sizlerde deniz temalarını tercih edebilirsiniz. Bu konuda nasıl bir şey yapsam diye düşünürseniz işte size fikir verecek olan farklı şekillerde deniz teması ile dekore edilmiş çocuk odası fikirleri!

deniz temalı çocuk odaları

Duvara sahil içerikli bir resimli kağıt, yerde ise kumsal rengi halısı ile ilk anda plajda olduğunuzu hissettiren bu oda, çoklu ranza sistemi ile kalabalık aileler ve geleni gideni olanlar için tasarlanmış olsa gerek.

çocuk odaları deniz temalı

Deniz teması kızlara uygun mu dediniz? İşte en güzel deniz temalı kız çocuk odası. Sizin incinize uygun bir istiridye kabuğu yatak başlığı ve türkuaz denk ağırlığı ile harika bir görünümü sunuyor.

çocuk odası tema fikirleri

Bu eğlenceli deniz temalı çocuk odası ise sörf tekneleri ile ayrı bir havada dekore dilmiş. Burada sanki hadi dediğinizde teknelere binip havada sörf yapacak çocuklar varmış hissi yaratılmış. Tekstil ürünlerinin ise genel havaya uyduğu ise gözümüzden kaçmadı.

deniz temalı çocuk odaları

İşte harika bir deniz teması dekorasyon fikri! Bu geminin kaptanı nerede? Korsan teması ve düzen sağlayacak ergonomik tasarımı sayesinde tercih edilebilecek özel bir model sunulmuş.

çocuk odası fikirleri burada

İşte şık, havalı ve konforlu bir deniz fikri daha. Çok fazla temaya yer verilmemiş olsa da deniz atmosferini gerçekten iyi yansıtmış bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz.

çocuk odası tema çeşitleri

Basit çıkartmalar ve özel şablonlar ile kendiniz boyayabileceğiniz bu tarz bir oda ve çok fonksiyonel olan yatak ne kadar kolay bir dekorasyon fikri değil mi? Özellikle sade oluşu ise çocuklarınızın hoşuna gidebilir.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı