Dekoratif Şık Merdiven Tasarımları

Dekoratif Şık Merdiven Tasarımları
Dekoratif Şık Merdiven Tasarımları

Evlerimizdeki önemli yerlerden biri olan dubleks evlere has evin içinden yukarı doğru giden merdivenlere özel şık tasarımlar hakkında bilgiler vermek istiyorum. Merdivenlerin ilk amacı her ne kadar sizi bir kattan diğerine ulaştırmak olsa da, aslında merdivenleri evin içinde dekoratif şekle sokmak o kadar da zor değildir.

Bu nedenle bu konumda sizlere bir birinden güzel şık merdiven tasarımları hakkında bilgiler aktarmak isterim. Çoğu merdivende spiral, tahta, cam materyal ya da düz ve ya dalgalı şekiller tercih edebileceğinizi belirtmeliyim.

Evlerde yer alan merdivenleri çok daha özel halle getirmek göz alıcı bir hale büründürmek için dekorasyon fikirleri her zaman şarttır. İşte size ilham verecek resim galerimiz yazımızın alt kısmında bakabilmeniz amacıyla yer almaktadır.

Merdivenlerinizde bugün bir değişiklik yapmak isterseniz mutlaka altta yer alan resim galerimizden sizlere özel sunulan koleksiyondan seçim yapabilirsiniz. Dört mevsim dekore etmeye oldukça müsait durumdaki merdivenler en sevdiğiniz kitapların yandan görünümleri haline de gelebilir.

Evde dekoratif çalışma yapmak bu yazımız sonrasında çoğu hanım ilk kez dekoratif bir ürün de yapsalar zorlanmayacaklardır. Merdiven süslemelerinde motive edebilecek söz etmek iyi olacaktır. Aynı zamanda size kalmış ancak komik sözcükler de seçebilirsiniz.

Her bir merdiven basamağını ayrı güzel renklere boyayarak da yine şahane bir dekorasyon oluşturmuş olacaksınız. Yine farklı bir seçenek arasında yer alan mozaik fayanslar da yapıldıktan sonra göz alacak türler arasında olacaktır. Kara tahta boyasıyla merdivenleri süslemek de kesinlikle özel hissetmenizi sağlayacaktır.

Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı