Ana Sayfa Dekorasyon Dekoratif Kendin Yap Proje Fikirleri

Dekoratif Kendin Yap Proje Fikirleri

Kendin yap proje fikirleri
Kendin yap projeleri

Dekorasyon yapmak her insanın hoşuna giden bir hobidir. Ancak genellikle buna karar verdiğinizde farklı ve özel fikirler aklınıza gelmez. Sizler için derlediğimiz en özel ve farklı kendin yap dekorasyon önerileri şimdi sizlere ilham vermesi için sayfamızda yayınlanıyor.

Bu özek projeler ile sizler de etkileyici ve çok özel yaratımlar yapabilirsiniz.

kendin yap dekorasyon fikri

Tuvalet kağıtlarının karton ruloları birer sanat eserine nasıl dönüşür? İşte harika ve inanılmaz bir kendin yap dekorasyon fikri. Aynı ölçülerde keseceğiniz ruloları boyayıp birbirlerine eklediğinizde ve duvarlarınıza monte ettiğinizde inanılmaz bir görsellik elde edeceğinize emin olabilirsiniz.

kendin yap kandil

Cam şişeleri atmaktan sizler de hoşlanmıyorsanız, onları biraz elden geçirerek evlerinizde harika çiçek köşeleri yapmak için kullanabilirsiniz. Çok pratik ve özel bir yapım becerisi gerektirmeyen bu işte, renk ve desenler ile harika ve farklı çiçekler kullanabilirsiniz.

Kendin Yap dekoratif

Eski konserve kutularınız ile biraz zaman geçirdiğinizde harika ve çok özel kandillere dönüşebilirler. Bu eğlenceli ve sonucu mükemmel olan kendin yap kandil projesi yaz aylarında bahçelerinizde şenlik havası estirecektir.

ilginç fikirler

Açık zemin üzerine koyu renk bir boya uygulayıp, sonra bir süpürge yardımı ile dikey olarak boyayı taze iken aşağıya doğru çekiniz. Elde edeceğiniz görselliğe kesinlikle sizler de inanamayacaksınız. Özellikle koyu tonlamalarda bu model inanılmaz bir sonuç verecektir.

Dekoratif fikirler

Basit bir kablo makarası ile neler yapılabilir? İşte size harika bir cam sehpa. Çok fazla uğraşmadan, elden geçireceğiniz bir kablo makarası, uzun yıllar sizlere bahçenizde sehpa ya da masa olarak eşlik edecek bir eşyaya dönüşecektir.

Kendin yap proje fikirleri

Dört kasadan ne yapabilirim diye düşünüyorsanız, işte size inanılmaz bir orta sehpa çalışması. Oldukça kullanışlı ve inanılmaz şık bu kendin yap projesi ile sizler de keyifli sohbetlerinizi el emeğiniz olan bu özel ürün ile sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here