Değişik İğne Oyaları

Değişik İğne Oyaları
Değişik İğne Oyaları

Havlu ve yazma kenarlarını süslemek iğne oyasıyla uğraşan hanımların sık tercih ettikleri durumlardandır. Sevdikleri iğne oyalarıyla bayanlar mutlaka havlu ve yazma kenarlarını süslemeden edemezler diyebilirim. Bu modelleri incelediğimde özellikle bayanların çok hoşlarına gidecek çok değişik iğne oyası türlerine rastladığımı gizlemek istemem doğrusu.

İnternette elbette birçok kaynakta keyfinize göre birçok değişik ve harika diyebileceğimiz genç bayanlarında hoşlarına gidecek iğne oyası türlerini sizler için araştırdım ve en güzel örneklerin ne kadar kolay yapılabildiklerine de şahit olduğumu söylemek isterim.

Hanımların evlerinde her zaman görmek isteyecekleri en süslü modelleri kendim de bizzat denedim ve harika sonuçlar elde ederek istediğim motiflerle evimde adeta iğne oyası cümbüşü yaşadım diyebilirim. Örmesini seviyorum ve bu nedenle her türlü örgü işine de sıcak bakıyorum.

Renk olarak da aslında son zamanlarda daha çok iğne oyalarında sade ve açık renklerin ön plana çıktığı da bir gerçektir. İğne oyası örülmesinde bayanların dikkat ettikleri bir diğer husus ise evlerindeki duvar boyaları olabiliyor. Diğer eşyalarının da önemli olduğu renk uyumu meselesinde bayanlar daha çok görsel açıdan eşyalarına daha çok yakışacak değişik iğne oyası modellerini benimseyebiliyor.

İğne oyası türlerinde firmaların tasarruf konusu daha çok ön plana çıkarttığı modellere rastlamak mümkün diyebilirim. Bunun nedenlerinin başında tüketici önerilerinin yer alması geliyor. Bu nedenle artık değişik iğne oyası türlerinde evlere yakışan aynı zamanda ekonomik birçok modeli satın alan bayanlar onlara benzer örnekler çıkartabiliyor.

Bu bir yandan ilham kaynağı anlamına da gelebiliyor. Sitemde ilerleyen zamanlarda örgü ve el işi çalışmaları hakkında yaygın oldukça da geniş bir arşivle karşı karşıya olabileceğinizi şimdiden hatırlatmak isterim. Bütün bayanlara el işi çalışmalarında kolay gelsin diyorum.

degisik-igne-oyalari
Daha Fazla Göster

Sevgi

31 yaşındayım. Evliyim ve güzeller güzeli bir kız çocuğu sahibi bir ev hanımıyım. Daha önceden çalışıyordum fakat geçmişte yaşadığım talihsiz bir olaydan dolayı şu an evimin hanımıyım :) Evde boş kaldığım zamanlarda internetten araştırdığım kendin yap projelerini, ev hobilerini, el işi, örgü, dekorasyon ile ilgili bilgileri kendi sitemde sizlerle paylaşmaya başladım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı